0212 909 39 16

İstanbul Optimum AVM 204 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul Optimum; 2008 yılında Rönesans Şirketler grubu tarafından Ooutlet anlayışını Anadolu yakasının kalbi olan Kadıköy Göztepe Yenisahra’da açarak başlatmıştır. Yerli ve yabancı mağazalar ve markalarla birlikte sadece alışveriş değil aynı zamanda etkinlikler ve aktiviteleri ile de fark yaratır. Optimum AVM keyifli anlar katmak için vardır. Optimum’a ulaşım son derece rahattır. E5 üzerinde bulunması gerek özel araç gerekse metroya yakınlık açısından rahat; 1500 araçlık ücretsiz otoparkı ile tam bir merkezi konumdur. Burada sadece alışveriş yapmak değil, eğlence ve yaşam alanı açısından da farklılıklar yaşanabilmektedir. Özellikle çocuklar için etkinlik alanları son derece özenli ve önem taşımaktadır.

Optimum AVM Olanakları 

İstanbul Optimum AVM’de her katı seçkin büyük mağazaları ile çevrilmiştir. Cam cephesi ile dış dünya ile iletişim kopmamaktadır. Her yaştan ziyaretçi için alışveriş ya da güzel vakit geçirebilecekleri bir alan olma özelliği taşımaktadır. Eğlence ya da aktivite tercih edenler için de Optimum renkli bir seçenektir. 2010 yılından itibaren sağladığı olanaklarla üst üste Avrupa’nın en iyi Outlet’i ödüllerine layık görülmüştür. İstanbul Anadolu yakası sonrası Adana, İzmir, Ankara gibi büyükşehirlerde bu konsepti taşıma savaşındadır. Alışverişin yanı sıra yemek katında tadılan eşsiz yemekler de hem Dünya hem Türk mutfağı adına çeşitli lezzetler tatmak adına büyük imkânlar sağlamaktadır. Yani Optimum, eğlence, alışveriş ve etkinlik noktasıdır.

Optimum AVM İş Olanakları 

İş bulmak denildiğinde kuşkusuz zorluklar imkânsızlıklar dönemi içerisinde olunduğu bir gerçektir. İş ilanları aramak hemen her yaş kesimi için geçerlidir. Genç yaştakiler önündeki yıllara istinaden bir kariyer yapma uğruna ya da kişisel masraflarını karşılayabilmek adına iş ilanı ararlar. Veya işini kaybetmiş yetişkin biri yeni bir iş hayaliyle iş olanakları ile ilgilenmeye başlar. Konu alışveriş merkezlerinde iş olanakları olduğunda; kuşkusuz AVM çalışanı olmak gerçekten çok zordur, çalışma saatleri esnek ve değişkendir. Diğer yandan tecrübe kazanmak adına alışveriş merkezlerinde ilgilenilen bir alanda çalışmak hem eğlenceli hem de kazançlı olabilmektedir. Gençler hem okuyup hem çalışmak bilincini kazanmışsa AVM bünyesinde iş aramak doğru bir tercihtir.

Optimum AVM Çalışma Koşulları 

İstanbul Optimum AVM sabah 10:00 akşam 22:00 aralığında müşterilerine hizmet verir. Sabah itibari ile yoğunluk başlar bu akşam çıkışın son dakikasına kadar sürebilir. Bu süre zarfında yemek bölümleri, çocuk oyun alanları ve sinema bölümleri AVM’lerde en yoğun yerlerdir. Alışveriş merkezlerinde yoğunluk okulların tatil olduğu zamanlar, bayram tatilleri ve hafta sonlarıdır. Büyükşehir insanı kafasını dağıtmak için alışveriş merkezlerinde zaman geçirmeyi çok sık tercih ederler. Bu durum da AVM’de çalışanlar için çalışma koşullarının yüksek oranlarda olduğunun belirtisidir.  Geniş alışveriş merkezleri, çok sayıda mağaza demek olduğundan ve her bir mağazanın da elemana ihtiyaç sayısı belirgin olmadığından ek iş ilanları ve iş olanakları fazladır. Çünkü ister tam zamanlı isterse günlük ek iş kapsamında bir iş sahibi olabilirler.

Alışveriş merkezlerinde iş olanakları aslında çok geniş bir yelpazededir. Gerek deneyim kazanmak için gerekse deneyimli olup ta kariyer yapmak için fırsatlar fazladır. Eğer kariyer yemek kapsamında ise, alışveriş merkezlerinde Türk ve Dünya mutfaklarını temsil eden çok seçenek vardır ve en çok iş olanakları da restoran ve kafelerde doğmaktadır. Diğer taraftan genç kesime ihtiyaç büyüktür. Özellikle satış reyonları sürekli değişen ve çok elemana ihtiyaç olunan bir bölümdür. AVM içerisinde ziyaretçilerin güvenliğini sağlayan eleman, genel temizliğin korunmasından görevli elemanlar sınıfı iş açısından her zaman aktiftir. AVM bünyesinde iş bulmak isteyenler için bizzat başvuru ya da ilgilenilen mağazanın ilanlarına başvurmak yeterli olacaktır. Ya da sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=0f97b

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=42959