0212 909 39 16

İstanbul Cevahir AVM 199 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul Metropol şehri haline geldi. Yüksek Rezidanslar, yüksek binaların yanı sıra AVM Alışveriş merkezleri hemen hemen her tarafta bulunuyor. İstanbul Cevahir alışveriş merkezi  en bilindik olanların başında yer alıyor. Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş merkezleri arasında yer alıyor. İlk olarak 15 Ekim 2005 yılında açılarak faaliyet göstermeye başladı. Toplamda 6 kata sahip alışveriş merkezi, 300’e yakın mağazasıyla hizmet veriyor. 2500 araç kapasiteli kapalı otoparka sahiptir. Sinema katı bulunan alışveriş merkezinde vizyonda ki filmleri izlemek mümkündür. Leziz tatlar almak için birçok Restaurant ve kafeleri bulunuyor. Dünyanın önde gelen markalarına sahip mağazaları bulunuyor.

Cevahir Alışveriş Merkezinin Genel Özellikleri

İstanbul  Cevahir  AVM İstanbul’un kalbi olarak bilinen Mecidiyeköy ve şişlinin ortasında yer alıyor. Alışveriş merkezi Kapalı otopark kapasitesi oldukça fazladır. Ulaşım Taksim tarafından ve Mecidiyeköy tarafından gerçekleşiyor. Trafik durumuna göre alternatifli yolları bulunuyor. Ulaşım oldukça rahattır. Araç kullanmadan gelecekler açısından da oldukça kolay bir güzergâh vardır. En çok kullanılan ulaşım metrodur. Metro sayesinde alışveriş merkezinin içinden de giriş yapılabiliyor. Alışveriş merkezine bağlı olan Starbucks’a ilgi oldukça fazladır. Genellikle öğrenci kesimi barındıran Startbucks günde binlerce kişiye hizmet veriyor. Birbirinden çeşit kahveleri bulunan Starbucks 3 katlı olup, bahçe katı da bulunuyor. Bahçe kısmı üstü açık halde dizayn edilmiştir. Sigara içilecek alanları bulunuyor. Büyük bir kitleye ev sahipliği yapan Starbucks’da ek iş ilanları bulunuyor.

İş Fırsatları Oldukça Fazladır

Alışveriş merkezinde 300’ yakın  bulunan mağazalarda iş imkânı bulmak kolaydır. Hemen hemen 5 mağazadan bir tanesinde İş ilanı görebilirsiniz. Bu alışveriş merkezinde İş ilanları oldukça fazladır. Bu hem işsizliğin azalmasını sağlıyor, hem de mağazacılık sektörünü ileriye taşıyabiliyor. AVM merkezimizde mağazalar günlük eleman arayışına girdi. Talebin çok olmasından kaynaklanan personel arayışlarını, İnternet sitesinden ya da mağazaya asılan iş ilanlarından  görebilirsiniz. Alışveriş merkezine genelde günlük temizlikçiler de arayışları da bulunuyor. Alışveriş merkezinin büyük olması temizlik hizmetinin de artmasına neden oluyor. Bu sayede Günlük ek iş ilanları veriliyor.  Bir alışveriş merkezinin en önemli yere sahip olan güvenlik hizmetidir. İçeri giriş ve çıkışlarda dikkatli olunması gerekiyor. Bunu güvenlik ekibi sağlıyor. Bu hizmetleri veren büyük firmalar genelde personel arayışı içine giriyor. Yapılan başvurular değerlendirilerek uygun personeller işe alınıyor.

300′ e yakın mağazaları bulunan alışveriş merkezinin içinde simit sarayı, Starbucks ve terasta bulunan üstü açık ve kapalı kısmı olan OKAFE bulunuyor. Harika bir dizayna sahip olan kafede, birbirinden lezzetli yemekler bulunuyor. Sunumu oldukça güzel içecekler hazırlanıyor. En güzel kısmı Tiyatro bölümüdür. Tiyatro sahnesi oldukça büyüktür. Farklı ışıklandırma sistemine sahip olması, izleyici etkileyecek şekilde dizayn edildi.

Mağazacılık Sektöründe  Büyük İstihdam

Cevahir alışveriş merkezi 365 günü yaklaşık 230 mağaza ile  hizmet veriyor. Bu sayede günlük binlerce kişiye hizmet veren  mağazalara çalışma personelleri aranıyor.  Genelde mağazalarda reyon sayımları ve stok sayım elemanlarına ihtiyaç duyuluyor. CV hazırlarken mağazacılık sektörü ile ilgili yazılar yazabilirsiniz. Hobiler kısmına  AVM ile ilgili yazılar yazabilir, görüşmeye davet edildiğiniz zaman ise, kendinizden bahset kısmında alışveriş merkezlerini çok sevdiğinizi söyleyebilirsiniz. Bütün iş ilanları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f8dc8

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=3de0e