0212 909 39 16

İnci Ajans 302 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İnci Ajans yenilikçi yapısı ile ülkemizde marka değeri büyüyen bir yapıya sahiptir. Doğrudan pazarlama sistemi ile büyük markalara tanıtımlar için host ve hostes konusunda destek vermektedir. Büyümesinin sırlarından biri de yeniliklere açık olmasından kaynaklanmaktadır. İnci Ajans markalara hostes konusunda oldukça bir hizmet sağlamakta ve bulunduğu sektörlerde iyi bir prestij sahibidir. İnci Ajans son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni yatırımlar yapan markalar ile sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca İnci Ajans iş ilanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca tanıtım ve diğer kategorilerde Türkiye’nin dev markaları çalışan İnci Ajans’ta çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

İnci Ajans Hakkında

İnci Ajans destek verdiği markalar kendi sektörlerinde yaptıkları hizmetler ile kalite konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Markaların yaptığı işlerle reklam konusunda büyümeye devam ederken hostes ve hostlara ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca İnci Ajans hostes iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan İnci Ajans bünyesinde reklam tanıtım konusunda personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli ajanslardan biridir.

İnci Ajans İş İlanları

Reklam, tanıtım ve catering alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler İnci Ajans iş ilanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Türkiye çapında kalitesini kanıtlamış olan markalar İnci ajans sayesinde iyi davetler ve tanıtımlar yapabilmektedir. Kariyer beklentisi olan bireylerin tanıtımlarda misafirlerin konular hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Ayrıca sektörün her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

İnci Ajans Hostes İş İlanları

İnci Ajans bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Satış ve misafir memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı tanıtım ya da davet içerisinde iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca bireylerin İnci Ajans hostes iş ilanları sayesinde oldukça iyi bir kariyer hedefi şansı bulunmaktadır. Markanın hosteslerden beklentisi misafir memnuniyetini en üst seviyede tutarak ciddi bir kitle yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır. Ayrıca bireylerin esnek çalışma saatlerine uygun olması ve tam zamanlı olarak çalışması beklentiler arasında yer almaktadır. Hosteslerin güler yüzlü olması marka bilinirliğini artırmaya yönelik yüksek performans sağlaması, ayrıca bu işi isteyen bireylerin sosyal bilinci yüksek ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve aşina olması gerekmektedir.

Markanın bütün mal ve mülküne sahip çıkan yetkin ve başarılı olmak isteyen kişilerle çalışmayı marka olarak istemekteyiz. Belirtilen özelliklerde olan bireyler İnci Ajans iş ilanları formunu doldurup bizimle iletişime geçebilir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f63d3

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Organizasyon
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Kuloğlu, Sadri Alışık Sk. 16c, 34433 Beyoğlu/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d5b9b