0212 909 39 16

İki Tanıtım 298 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İki Tanıtım yenilikçi yapısı ile ülkemizde marka değeri büyüyen bir yapıya sahiptir. Doğrudan pazarlama sistemi ile büyük markalara bulundukları sektör ile alakalı kurumsal çözümler, tanıtım ve organizasyon konusunda destek vermektedir. Büyümesinin sırlarından biri de yeniliklere açık olmasından kaynaklanmaktadır. İki Tanıtım markalara organizasyon ve tanıtım konusunda oldukça bir hizmet sağlamakta ve bulunduğu sektörlerde iyi bir prestij sahibidir. İki Tanıtım son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni yatırımlar yapan markalar ile sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca İki Tanıtım iş ilanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca kurumsal çözümler ve diğer kategorilerde Türkiye’nin dev markaları çalışan İki Tanıtım ile çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

İki Tanıtım Ajans Hakkında

İki Tanıtım tarafından destek verilen markalar kendi sektörlerinde yaptıkları hizmetler ile kalite konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Markaların yaptığı işlerle reklam konusunda büyümeye devam ederken Ofis Asistanına ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca İki Tanıtım Ofis Asistanı iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan İki Tanıtım bünyesinde organizasyon, tasarım ve tanıtım konusunda personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli ajanslardan biridir.

İki Tanıtım İş İlanları

Organizasyon ve tasarım alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler İki Tanıtım iş ilanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Türkiye çapında kalitesini kanıtlamış olan markalar İki Tanıtım sayesinde organizasyonlar yapabilmektedir. Kariyer beklentisi olan bireylerin şirketin yardıma ihtiyaç duyduğu konular hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Ayrıca sektörün her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

İki Tanıtım Ofis Asistanı İş İlanları

İki Tanıtım bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Satış ve misafir memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı tanıtım konusunda iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca bireylerin İki Tanıtım Ofis Asistanı iş ilanları sayesinde oldukça iyi bir kariyer hedefi şansı bulunmaktadır. Markanın ofis asistanlarından beklentisi plan ve programlı bir şekilde misafir karşılamayı en üst seviyede tutarak ciddi bir kitle yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır. Ayrıca bireylerin esnek çalışma saatlerine uygun olması ve tam zamanlı olarak çalışması beklentiler arasında yer almaktadır. Ofis asistanlarının güler yüzlü olması marka bilinirliğini artırmaya yönelik yüksek performans sağlaması, ayrıca bu işi isteyen bireylerin sosyal bilinci yüksek ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve aşina olması gerekmektedir.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=feecd

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Organizasyon
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Yeşilce Mh. Çelik Cd. No:35 PK:34418 Kağıthane/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d26e9