0212 909 39 16

İçerenköy Carrefour 216 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İçerenköy Carrefour, geniş alana kurulmuş olan İstanbul Anadolu Yakası’ndaki en önemli alışveriş merkezlerinden biridir. Yetişkinler ve çocuklar için çok farklı etkinlik alanları bulunmaktadır. Açık otoparkı oldukça geniş kapasiteli olup, araç park sıkıntısı çekilmeyecektir. Ulaşım bakımından da son derece rahat bir konumda olması nedeniyle, İstanbul’un her yerinden rahatlıkla gelinebilecektir. İçerenköy Carrefour, İçerenköy, Kayışdağı istikametinde, D100 karayolu üzerindedir. Önünden geçen toplu ulaşım araçları, son derece fazladır. Harem-Gebze Minibüsleri, Kadıköy istikametine giden otobüsler ve metro durağı bulunmaktadır. Ayrıca, alışveriş merkezinden İstanbul’un farklı ilçelerine de servis hizmeti verilmektedir.

İçerenköy Carrefour’da Bulunan Mağazalar

İçerenköy Carrefour’da dünyaca ünlü markaların seçkin mağazalarını bulmak mümkündür. Kişisel eşyalar, kozmetik, giyim, ev dekorasyonuna yönelik mağazalar mevcuttur. Kitap, cd ve çok farklı kırtasiye malzemelerini İçerenköy Carrefour’da bulmak mümkündür. Konum olarak rahat ulaşılabilecek bir bölgededir. Burada etkinlik yapılacak geniş alanlar da yer almaktadır. Yılın belli zamanları, açık otopark alanında, konserler verilmekte, geniş halk katılımı sağlanmaktadır. Gerek konumu gerekse de bulunan mağaza kalitesi ile son derece seçkin bir alışveriş merkezidir. Çevre ve bahçe düzenlemesine ilişkin çiçek ve mobilya tasarımlarını da bulmak mümkündür. Her kesimin ilgi alanına giren, mutlu edecek bir aktivite malzemesi, alışveriş merkezinde bulunmaktadır.

İçerenköy Carrefour Çalışanı Olmak

İçerenköy Carrefour, işe yeni başlayacak ve mağazacılık kariyerinde yükselmek isteyenler için tercih edilecek yerlerden biridir. Yılın belli dönmelerinde iş alanı veren alışveriş merkezi, farklı branşlarda çalışacak elemana ihtiyaç duymaktadır. Reyon görevlisi, temizlik ve güvenlik elemanı, kasiyer, depo sorumlusu gibi çok farklı branşlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Boş zamanlarında günlük ek iş yaparak gelir temin etmek isteyenler için mağaza sektöründe çalışılması önerilecektir. Kurumsal bir yerde kariyer hayatına adım atmak önem taşıyacaktır. İçerenköy Cerrefour da bulunan mağazalar ve kafeler de kurumsal çalışan önemli firmalardan oluşmaktadır. İşe girişler, usulüne uygun işlenmekte, primler yatırılmakta ve ücret ödemesi zamanında yapılmaktadır.

Seçkin Bir Ortamda İş Hayatına Adım Atmak

İçerenköy’de bulunan Carrefour, seçkin ortamı ve rahat çalışma koşulları ile iş arayanlar için farklı alternatifler sunacaktır. Belli zamanlarda açılan iş ilanları, yarı zamanlı ve partime çalışanlar için farklı seçenekler sunacaktır.

Özellikle öğrenci veya başka bir kurumda çalışanlar için ek iş ilanları, takip edilmelidir. İş ilanına başvuracak olanların, CV içerisinde tecrübe ve yeteneklerini ayrıntılı olarak yazmaları son derece önemlidir. Alışveriş merkezinin rahat ulaşımı ve huzurlu ortamı da işe başlamak isteyenler için tercih sebebi olacaktır. Mağazacılık sektörüne yeni giriş yapanlar için de ayrıca önemli bir kariyer olacaktır. Güvenilir ortamı, rahat çalışma koşulları nedeniyle, bu alışveriş merkezinde çalışmak, ayrıcalıklı koşullar sunacaktır.

İçerenköy Carrefour Alışveriş Merkezi’ndeki İş İlanlarının Takibi

Sosyal ve kültürel etkinliklerin gerçekleştiği bu merkez, boş zamanlarda gezilecek yerler arasında ön sıralarda yer alacaktır. Bu kadar seçkin bir ortamda çalışmak ta çalışan kişiye ayrı bir mutluluk ve ayrıcalık katacaktır. Burada, belli zamanlarda açılan iş ilanlarının takip edilmesi için sitemizin incelenmesi önerilir. Sitemizde çıkan ilanlar üzerinden rahatlıkla ve güvenilir şekilde başvuru yapılabilecektir.  Her pozisyon için farklı zamanlarda iş ilanlarını bulmak mümkündür.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b0ed0

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=34808