0212 909 39 16

Historia AVM 233 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasında Fatih ilçesinde Akşemsettin Mahallesi’nde, Vatan Caddesi üzerinde 6.500 metrekarelik arsa üzerine kurulmuş olan Historia AVM 2008 yılında hizmete açılmıştır. Çok sayıda mağaza ile İstanbullu ziyaretçilere çok güzel bir alışveriş imkânı yaşatmaktadır. Tarihi yarımadanın dokusuyla beraber modayı ve alışverişi bir araya getirmiş olan alışveriş merkezi mutlaka ziyaret edilmesi gereken mekânların başında gelmektedir. Güzel mağazaları, restoranları, sinema salonu, otoparkı, çocuk eğlence yerleri ve kitap almayı ve okumayı seven insanlar için kitapçı bulunmaktadır. Ayrıyeten alışveriş merkezinde ramazan ayına özel değişik etkinlikler yapılmaktadır. Saat sabah 10.00’da açılan alışveriş merkezi akşam saat 22.00’da kapanmaktadır.

Ulaşım

Historia Alışveriş Merkezi’ne ulaşmak için birçok seçenek mevcuttur. Buraya isterseniz özel arabanızla gelip otopark hizmetinden yararlanabilir, isterseniz ise otobüs ve metro gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Metro ile gelmek isterseniz Aksaray – Havaalanı metro istikametini takip ederek buraya gelebilirsiniz. Otobüsle gelmek isteyenler Taksim, Yenikapı, Eyüp ve Gaziosmanpaşa otobüslerini kullanarak gelebilir. Özel aracınızla gelmek isteyenler, Taksim, Karaköy, Eminönü istikametlerinin hepsinden gelebilir. Unkapanı istikametinden ise Vatan Caddesi üzerinden giriş yaparak ulaşmak mümkündür. Alışveriş merkezinin yaklaşık 500 aracın sığabileceği kadar bir otopark imkânı vardır. Belirli miktarda alışveriş yaptığınız takdirde otopark hizmetinden 0-3 saat arasında ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

İş İmkânları

Historia Alışveriş Merkezi içerisindeki mağazalar ve diğer sektördeki firmalar iş arayan ve çalışmak isteyen insanlara iş ilanları vererek çalışmalarını sağlamaktadır. Alışveriş merkezinin kendi bünyesinde güvenlik görevlisi, danışma görevlisi, günlük temizlikçi, meydancı gibi sektörlerde elemanları çalışmaktadır. Alışveriş merkezinin içerisindeki mağazalar internet üzerinden iş ilanı verdiği gibi camlarına ‘Bizimle çalışmak ister misiniz?’ diye günlük ek iş ilanları asmaktadırlar. Mağazaların vermiş olduğu iş ilanlarına sadece iş arayan kişiler değil, kendilerine fazladan bir bütçe yapmak için çalışan insanlar da part time olarak başvurabilir. Firmalar part time çalışmak isteyen kişilerde özel ek iş ilanları vermektedirler. Mağazalar değişik bölümlerde eleman çalıştırmak için ilan vermektedirler. Bu bölümleri kısaca söylememiz gerekirse stok sayım elemanı, depo sorumlusu, kasiyer, mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü, reyon sorumlusu gibi bölümlerden oluşmaktadır. İş arayan ve çalışmak isteyen insanlar çalışmak istediği bölümlere müracaat edebilirler.

İş Başvurusu Yapacak Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Oldukça fazla eleman ihtiyacı olan mağazaların iş ilanları her zaman bulunmaktadır. Bu mağazaların ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen insanlar kendilerine iyi bir özgeçmiş oluşturmaları gerekmektedir. Bu özgeçmişi oluşturmaları kendileri için oldukça faydalı olacaktır. Firmalara iş müracaatında bulunmak isteyen kişiler firmanın vermiş olduğu ve doldurmasını istediği formun yanına kendi özgeçmişini de ilave etmesi kendisinin işe alımı sürecini oldukça hızlandıracaktır.

CV oluştururken en son çalışmış olduğu yerden referans vermesi kendisine fayda sağlayacaktır. En son çalışmış olduğu yerdeki amirinin adı ve soyadını, telefonu ile birlikte özgeçmişine yazması firmanın dikkatini çekecek ve kendisine başvurusu neticesinde geri dönülmesini sağlayacaktır. İş arayan kişide hem daha sağlıklı bir iş müracaatı yapmış olacak, hem de daha kısa sürede işe girmiş olacaktır. Tabi ki CV’nin yanında profesyonel görünümün de önemi vardır. Buna da dikkat etmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden çalışmak istediğiniz meslek dallarına müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=214fa

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9b8a3