0212 909 39 16

HİLTON 269 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Ülkemizde de hemen her şehirde şubesi bulunan Hilton oteller zinciri, dünya çapında 3897 otel ve 642.000 oda ile 91 ülkede hizmet veren uluslararası bir turizm şirketidir. Hilton Wordwide’ın alt kuruluşlarından biri olan Hilton oteller zincirinin kurucusu Conrad Hilton ana merkezi ise, McLean, Virginia, ABD’dir.

Hilton Oteller Zinciri Hakkında

1919 yılı itibariyle kurulmuş olan Hilton otelleri, kurulduğu günden günümüze yakalamış olduğu büyüme ivmesi ile ‘Dünyanın En Hızlı Büyüyen Turizm Şirketi ‘olma unvanını taşımaktadır.

Hilton oteller zincirinin başarısı hem köklü geçmişine hem de vermiş olduğu hizmette lüks, maksimum müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesinden geliyor. Ayrıca Hilton oteller zincirinde görev alan tüm personeller, hizmet verdikleri alanda mutlaka eğitim almış kişilerden oluşuyor.

Ülkemizde de faaliyet gösteren Hilton oteller zincirinin açmış olduğu Hilton iş ilanları da bu durumu destekler nitelikte. Hilton iş ilanları içeriklerini incelediğinizde mutlaka söz konusu pozisyonla ilgili uzmanlık ibarelerinin yer aldığını ve belli özelliklere sahip kişilerle çalışmak istediklerine dair beyanların bulunduğu ilan metinlerini görürsünüz.

Hilton Oteller Zincirleri Kariyer Fırsatları

Ülkemizde de faaliyet gösteren bu köklü ve uluslararası otel işletmesinin kadrosuna dâhil olmak isterseniz, mutlaka size uygun bir ilana ulaşabileceğinizden eminiz. Her geçen gün artan şube sayısı ile, dünyada ve ülkemizde ciddi bir istihdam hareketinin öncüsü olan Hilton oteller zincirinin, aktif olan birçok ilanı bulunmakta.

Hilton iş ilanları içeriklerine iş başvurusu yapmak isterseniz, işletmenin kurumsal web sitesi üzerinden ya da işletmenin şubesine götüreceğiniz özgeçmişiniz ile başvuru yapmanız mümkün oluyor. Ayrıca Hilton iş ilanları başvurusu yaparken, farklı personel temin programları ve uygulamaları üzerinden de başvuru işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dünya çapında bir işletme olması nedeniyle özellikle bünyesinde çalıştırdığı personellerin kariyer hedeflerini karşılama konusunda maksimum gayret gösteren Hilton otelleri zinciri, işe başlatma sürecince müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına alanında mutlaka eğitim almış kişilerle çalışmayı uygun görüyor. Bunun yanı sıra, Hilton iş ilanları başvurunuz, olumlu değerlendirilir ve size uygun bir pozisyonda karşılıklı çalışma kararı verilirse, şirket bünyesinde çalıştığınız süre boyunca, alanınızdaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek güncel bilgiler edinmeniz ve bu bilgiler doğrultusunda hedef kitleye daha iyi hizmet verebilmeniz açısından mesleki eğitimler de sürdürülüyor.

Gerek kendi bünyesinde çalıştırdığı personellerine sağladıkları haklar, gerekse müşterilerine maksimum kalitede hizmet sunabilmeleri adına tüm mesleki gereklilikleri ve uzmanlıkları sağlamayı ilke edinen Hilton oteller zincirinde görev almak isterseniz mutlaka Hilton iş ilanları konusunda araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=00c72

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9de3f