0212 909 39 16

Haşema Tekstil Turizm Spor Malz ve Ambalaj San Tic Ltd Şti 59 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Haşema Tekstil Turizm Spor Malz Ve Ambalaj San Tic Ltd Şti Hakkında

1985’ten 1992 yılına kadar, Haşema markası ile sadece erkek şortu üreten firmamız, bayan ve çocuk ürünlerinin koleksiyona katılması ile ürün çeşitliliğini arttırarak “Alternatif Mayo” anlayışının doğmasına vesile olmuştur.

Yerli ve yabancı basının yakından takip ettiği Haşema, yurtdışında da büyük ilgi görmüş,  “Alternatif Mayo” konusunda dünyaya açılan önemli bir marka haline gelerek ülkemizin tanıtımına katkı sağlamıştır.

Türkiye’de ve dünyada, her kesimden yoğun ilgi gören  ‘’Haşema 2019 Koleksiyonu’’  yine titizlikle hazırlandı.

Bu yıl alternatif mayo, havuz modelleri, bayan eşofman, ferace, trençkot, salaş kıyafet  gibi farklı ürün gruplarımızda, müşterilerimizin sağlığına ve estetik anlayışlarına öncelik verilirken yenilikler de hedeflendi. Geçtiğimiz yıllarda ürünlerimizde kullandığımız AquaZero (su tutmazlık) ve ekstra light (hafiflik) özellikleri seçkin modellerle yeni koleksiyonda da kullanıldı. Ayrıca 2014 ‘te hem alternatif mayo olarak kullanılabilen hem de havuz modeline dönüşebilen modeller koleksiyona eklendi. Ürünlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu özelliklere hitap etmekte; ince, sık dokuma ve lycralı örme olarak çabuk kuruması su iticilik özelliği ve rahatlığı ile kullanırken güven vermektedir.

2006 yılında HEŞOFMAN markası ile bayanlara alternatif eşofman modellerini sunan HAŞEMA, şimdi de HAŞEMA SPORT markasıyla, tenis, voleybol, basketbol, binici ve benzeri birçok spor dalı için titizlikle hazırlanmış ürünler sunuyor.

HAŞEMA, bayanların spor sevgisini ortaya çıkarmak için gerekli tasarımları hazırlarken sadece kullanım kolaylığını önemsemekle kalmıyor, aktif spora uygun özel kumaşları, işçilikteki titizliği, estetik ve sağlığı da ürünlere yansıtıyor

Uzun yıllardır trendleri belirleyen, alternatif mayonun mucidi Haşema ekibi olarak; 2019’da de her yıl olduğu gibi kaliteli, yenilikçi bakış açımızla hazırladığımız, güvenle kullanabileceğiniz ürünlerimizi beğenilerinize sunarız.

Vizyon:

Alternatif giysi alanında, Türkiye’de ve dünyada marka bilinirliğini artırmak, müşteri sadakatini sağlamak, sektörde trendleri belirleyen, öncü ve önder olmak.

Misyon:

Alternatif giysi alanında, yüksek kalite standartlarında kaynakları verimli kullanarak, çevreye, insan sağlığına duyarlı ve rahat kullanımı sağlayacak üretim yapmak; müşteri beklentilerini dikkate alarak sektörde sürekli yeni kulvarlar açmak, araştırmacı ve gelişime açık yaklaşım ile tasarımda trendleri belirlemek; üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, toplumsal fayda gözeten faaliyetlere destek olmak.

İlkemiz:

Biz herkesi (müşterimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı) kendimiz gibi biliriz.

Stratejimiz:

Olduğun gibi görün..

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=58afd

Haşema Tekstil Turizm Spor Malz ve Ambalaj San Tic Ltd Şti has posted 1 job

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 1 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Macar Kardeşler Cad. Eres İş Merkezi No:32 Kat:1 Fatih/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d2fa1