0212 909 39 16

GÜRTAT MANDIRA VE ŞARKÜTERİ 880 izlenme

(5)
Şirket Hakkında

İzmir’ de bulunan Gürtat Mandıra ve Şarküteri mağazalarına, İzmir’deki tüm şubelere şarküteri görevlisi pozisyonunda çalışabilecek adaylar aranıyor. İzmir’in farklı bölgelerinde yoğun bir şarküteri reyon sorumlusu açığından dolayı, deneyimli çalışan aranıyor.

Gürtat Mandıra ve Şarküteri Hakkında

İzmir’de bulunan  tüm şubelerde çalışan açığı olduğundan her şubeye eleman ihtiyacı vardır. Hazır gıda satışı ve mandıracılık yapan Gürtat mağazası için daha önce bu tür bir işte çalışmış şarküteri ve reyon sorumluluğu konusunda deneyimi olan adaylar aranıyor.  İş temposu  oldukça yoğun olan bu mağazalarda çalışırken oldukça pratik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen adaylar olması tercih sebebidir. Mağazacılık sistemi ile ilgili bilgi birikimi olan özellikle mağazanın alanı olan şarküteri ve mandıra ürünleri hakkında bilgisi olan adaylar ekstra tercih sebebidir. Şarküteri görevlisi olarak çalışacak adaylar, sorumlu olduğu reyonlardan yana görev ve sorumluluklarının bilincinde olmaları gerekir. Sorumlusu olduğu reyonun temiz ve düzenli olması şarküteri görevlisi kontrolünde olmalıdır. Yani düzen ve temizlik çalışan kişiye aittir. Adaylar bu tür sorumlulukları alabilecek kişiler olmalıdır. Ayrıca hijyen gıda ürünlerinde önemli olduğundan hijyene de dikkat edilmelidir.

GÜRTAT Mandıra ve Şarküteri Kariyer Fırsatları

Öncelikle deneyimli adayların başvuruları geçerlidir. Bunun dışında çalışma koşulları, kişi  sorumlu olduğu reyondaki gıdaları temiz ve düzenli tutmalı ve son kullanma tarihlerine dikkat etmelidir. Buna göre bir düzen ve sıra oluşturulmalıdır. Ayrıca bu reyonda satılan ürünlerin stoklarını düzenli olarak takip etmeli ve reyonların boş kalmasına izin vermemelidir. Kişi bunları çok dikkatli bir şekilde takip etmelidir. Tabi bunların yanında güler yüz ve müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Bu alanda yani şarküteri ve mağazacılık alanlarında kariyer hedefi olan adaylar tercih sebebidir. Şarküteri görevlisi olarak çalışacak adayların müşterilere karşı samimi ve iyi davranması son derece önemli bir konudur. Müşteri ile tartışmaya girmeden müşteriye karşı ikili ilişkilerde sabırlı ve sorun çözmeye yönelik adımlar atması gerekir. Tüm bu özelliklere uygun olan adaylar İzmir şubelerinde Gürtat Mandıra ve Şarküteri mağazalarında şarküteri görevlisi olarak çalışabilirler.

 

5 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir ( 3 average based on 5 Değerlendirme )

 1. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By

  Merhaba cevreden aldığım haberlere mavisehirde yeni bir market ve kahvaltı salonu açıyormuşsunuz bununa ilgili kiminle görüşebilirim ben 13 yıldır izmirin en gözde en iyi iş yapan bir kahvaltı salonunda çalışıyorum konuyla ilgili yüz yüze görüşmek istiyorum

 2. Şarküterist

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By Özkan çoksüren

  Sn.ilgili işyerinize üçyol şubenize cv bırakarak başvuruda bulundum yaklaşık 3 yıl deneyimim var değerlendirme yapılarak ivedilikle tarafıma olumlu ya da olumsuz bilgi verilmesini rica ediyorum.

 3. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By Lider İş Sağlığı Merkezi

  Sevilay hanım, Telefon numaranız güncel olmadığı için konu hakkında değerlendirilememişsiniz. Lütfen bilgilerinizi güncelleyin.

 4. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By admin

  ilgili birime bilgi verilmiştir.

 5. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By sevilay SEYHAN

  merhaba, yaklaşık 6 yıldır şarküterist olarak görev yapıyorum yaşım 37 ulukent'te ikamet etmekteyim... işletmenizde görev almak istesem şu an değerlendirebilebileceginiz uygun bir pozisyon var mı,iş ilânlarınızı nereden takip edebilirim... saygılar,iyi çalışmalar. sevilay SEYHAN

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=87180

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
 • Toplam İlan 0 Jobs
 • Kategori Gıda
 • Lokasyon Adana
 • Adres Fatih Mah. 1203 sok. No : 28 Sarnıç Gaziemir / İzmir
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=33649