0212 909 39 16

Güngören Park AVM 210 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un prestijli alışveriş ve yaşam merkezi olan Güngören Park AVM siyah beyaz renk tonlu dizaynı ile ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor. Kusursuz bir tasarıma sahip olan alışveriş merkezi her yılda olduğu gibi bu yılda içerisinde de pek çok alanlarda iş ilanları sunuyor. Bu sayede İstanbul genelinden alışveriş merkezinde çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Zengin mağaza listesine sahip olan alışveriş merkezinde bu sayede aradığınız tüm alanlarda ürün bulabilirsiniz. Mutlu ve huzurlu alışveriş sloganı ile hizmete sunulan alışveriş merkezi uygun bir konumda yer alıyor. Bu sayede kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Hizmetler

Sigorta, oto kiralama hizmetleri, kitap ve koleksiyon,  takı ve tasarım, ev ürünleri, zücaciye, yapı market, spor ve fitness gibi birçok alanlar sunan alışveriş merkezinde bu sayede ihtiyaç duyulan alanlarda iş ilanları başvurusu yapabilirsiniz. Yılların donanımlarına sahip olan alışveriş merkezi bu sayede garantili hizmetler sunuyor. Alışveriş merkezinden oto yıkama ve otopark hizmetleri de alabilirsiniz. Kaliteli tütün mamulleri, gıda mamulleri gibi farklı ürün kataloğundan da faydalanabilirsiniz. Düğün, kına ve balo gibi özel etkinlikleriniz içinde Güngören Park Alışveriş Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Firma oldukça geniş organizasyon sahasına da sahiptir. Bu sayede geniş düzeyde davetli kataloğu hazırlayarak alışveriş merkezinde dilediğiniz tüm etkinliklerde yer alabilirsiniz. 2019 yılında İstanbul’un en çok eleman arayan alışveriş ve yaşam merkezi olan Güngören Park Alışveriş Merkezi’nden bu sayede yüksek kazançlı iş ilanı kollarında yer alabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Genel Özellikleri

Geniş ek iş ilanları yayınlanan alışveriş merkezi bünyesinde dünyaca ünlü markaları barındırıyor. Bu sayede İstanbul ziyaretçileri ve yerli, yabancı turistler tarafından da yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Güngören Park Alışveriş Merkezi Güngören’de hizmet sunduğundan yalnızca bu bölgedeki 2 milyon insan tarafından tercih ediliyor. Bu sayede zengin müşteri tabanına sahiptir. Kurumsal alışveriş merkezi bünyesinde ATM, mescit, bebek bakım odası, oto yıkama ve otopark alanı, engelli asansörü, engelli otopark alanı gibi birçok alanlar sunuyor. Aynı zamanda pek çok alışveriş ve yaşam merkezleri aksine kapalı motosiklet otopark alanı da sunuyor. Alışveriş merkezi 20 TL ve üzeri alışverişlerde ise 3 saate kadar ücretsiz otopark hizmeti sunuyor. Bu sayede müşteriler açısından avantaj sunuyor.

Alışveriş Merkezi Nerede Bulunuyor?

Güngören’in en çok tercih edilen alışveriş merkezi günlük ek iş fırsatlarına da sahiptir. Bu sayede hayalinizde bulunan iş için alışveriş merkezini favorileriniz arasında katabilirsiniz. Alışveriş merkezi Genç Osman Mahallesi, Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Caddesi, No:8/34165/Güngören/İstanbul ikamet bölgesinden hizmetlerini gerçekleştiriyor. Bu sayede alışveriş merkezine Taksim, Beşiktaş, Fatih, Eyüp, Sultanahmet, Arnavutköy, Maslak ve daha birçok bölgelerden metrobüs ve özel halk otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şahsi aracınız üzerinden de alışveriş merkezine birkaç dakikada ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Yer Alan İş Olanakları

Profesyonel hizmetler sunan alışveriş merkezinde günlük ek iş yapmak için öncelikle ayrıntılı bir CV hazırlamanız gerekiyor. Bu aşamadan sonrasında alışveriş merkezi bünyesinde komi, komi yardımcısı, şef garson, bayan hazırlık elemanı, bayan ızgara elemanı, bayan bulaşıkhane personeli, bayan temizlikçi personeli, güvenlik elemanı gibi birçok branşlarda takım arkadaşlarınız arasına katılabilirsiniz. Çay ocağı, kasap, depo görevlisi gibi iş türleri ilanları da sunulan alışveriş merkezinden bu sayede sürekli olarak icra edebileceğiniz meslekleri tercih edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f8dc8

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=61a0d