0212 909 39 16

Güneşli Park Alışveriş 187 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasında ve Bağcılar ilçesinin Güneşli semtinde Fevzi Çakmak Caddesi’nde bulunan Güneşli Park Alışveriş özellik Bağcılar’da yaşayan insanlar tarafından çok sık ziyaret edilen güzel ve elit bir alışveriş merkezidir. Toplam 90.000 metre kare arazi üzerine konumlanmış olan alışveriş merkezi 20 Ekim 2012 yılında ziyaretçilerine kapıların açmıştır. Alışveriş Merkezi Gül Proje ve Kayraklı ortaklığında yapılmıştır. Güneşli Park Alışveriş Ve Yaşam Merkezi’nin bulunmuş olduğu konuma ister toplu taşıma araçlarıyla isterseniz de alışverişin otopark hizmetini kullanarak kendi araçlarınızla gelebilirsiniz. Merkezi bir konumda bulunan alışveriş merkezi oldukça şık ve güzel bir mimari ile tasarlanmıştır. Etrafında çok sayıda kafeler bulunmaktadır.

Ulaşımı

Alışveriş merkezinin ziyaretçileri ister kendi araçlarıyla gelip alışveriş merkezinin otoparkında  ücretsiz olarak istifade edebilirler, isterlerse toplu taşıma araçlarını kullanarak ziyaretlerini gerçekleştirebilirler. Avrupa yakasındaki insanlar otobüsle gelmek isterlerse 97, 97M, HT1 numaralı hatları, metro ile gelmek isterlerse, M1 B numaralı hattı kullanarak ziyaret edebilirler. Evlerine geri gitmek isteyen müşteriler isterlerse alışveriş merkezinin belli noktalara gittiği müşteri servislerinden de belli bir ücret karşılığında istifade edebilirler.

Özellikleri

Güneşli Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi modern ve şık mimarisiyle yaklaşık 25.000 metre kare alan içerisinde 50 taneden fazla yerli ve yabancı ürünlerin satıldığı mağazaları yer alır.  Kapalı spor salonu, özel eğitim kurumu, kaliteli restoranları ve kafeleri, insanların ibadetlerini yapmak için bulunan mescidi, çocuk eğlence alanları, alışveriş yapmak için bulunan marketi, düğün davet salonu gibi yerleri bulunan, cadde mağazacılığı konseptiyle hazırlanmış bir alışveriş merkezidir. Alışveriş merkezi bölgenin sosyo-ekonomik düzeyi etkisini üzerinde göstermektedir. Haftanın 7 günü sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22:00’da kapanmaktadır.

İş Fırsatları

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan çok sayıda mağaza, değişik departmanlarda iş ilanı vermektedirler. Alışveriş merkezi kendi kadrosunda danışma görevlisi, güvenlik personeli, günlük temizlik elemanı, vale  çalıştırmaktadır. Mağazalar ise daha çok aramış olduğu elemanlar stok sayım elemanı, reyon sorumluları, kasiyerler, depo elamanıdır. İş arayan arkadaşlar mağazaların vermiş olduğu bu ilanlara başvuru yapabilirler. Ayrıyeten hala çalışmakta olan ama hafta sonu part time çalışmak isteyen insanlar içinde alışveriş merkezi içerisindeki mağazalar ek iş ilanları vererek insanların ek gelir sağlamalarına bir fırsat sunmaktadır. Mağazalar internet üzerindeki iş sitelerinden de günlük ek iş adı altında ilan vererek eleman aramaları bulunmaktadır. Mağazaların bazıları camlarına “Bizimle çalışmak ister misiniz?” diye yazı asarak iş ilanı da vermektedirler.

Özgeçmiş Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Mağazaların vermiş olduğu iş ilanları iş arayan ve  müracaat etmek isteyen kişilerin ilgisini çekmektedir. İş arayan arkadaşların iyi bir CV hazırlamaları kendileri açısından son derece önemlidir. Kesinlikle vesikalık çekilmiş bir fotoğraf, kendi ismini belli eden bir mail adresi, en son çalıştığı yerdeki referanslar bunların başında gelmektedir. En son çalıştığınız işleri tarih sırasına göre amirlerinizin isimlerini telefon numaralarını belirterek yazınız. Hazırlamış olduğunuz CV’nizde kesinlikle çelişkili, gerçeği ve yalan bir beyan olmamasına dikkat ediniz. Bu gibi handikaplar firma tarafından negatif olarak karşılanacak ve mağazanın aradığı kriterde bir eleman olsanız bile size eksi yönde dönecektir. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=1a44b

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d0c45