0212 909 39 16

GRATİS 448 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Son yıllarda dünya çapında bir ivme kazanan güzellik sektörüne dair, ortaya birçok firma çıkmıştır. Şüphesiz bu firmalardan en iddialısı kısa sürede hızlı bir büyüme gösteren Gratis firması. Ülkemizde de oldukça popüler olan Gratis tam anlamıyla güzellik sektörüne yön veriyor diyebiliriz. Dünya çapında markaların, ürün yelpazesinde bulunması ve firmanın ulaşılabilirlik açısından oldukça avantajlı olması, bu hızı büyümeyi destekleyen faktörler arasında.

Gratis Hakkında

2009 yılı itibariyle kurulan ve günümüz itibariyle 79 ilde, 600’ün üzerinde aktif mağazası ile hizmet veren Gratis, ürün yelpazesinde, farklı kategorilerden ve markalardan 30.000’i aşkın ürünü müşterileriyle buluşuyor. Gratis sözcüğünün Latince karşılığı ise; ‘bedava’, ‘ücretsiz’  sözcükleri. Müşterilerine; sektör devi, tanınmış firmaların ürünlerine dair, uygun fiyat garantisi veriyor oluşu, isminin hakkını veren bir yapısı olduğunu da gösteriyor. Firmanın; sloganı ise’ Kendine Güzel Bak!’  olarak belirlenmiş. Gratis; makyaj ürünleri, saç bakım ürünleri, anne çocuk ürünleri, parfüm deodorant, cilt bakım ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, erkek bakım ürünleri gibi ürünlerin yanı sıra, ev yaşam konusuna dair farklı kategorilerden ürünleri müşterisine sunuyor.

Gratis Kariyer Fırsatları

Her geçen gün artan şube sayısı, Gratis’in ulaşılabilir olmasının dışında, güçlü bir personel kadrosu oluşumu içerisine girdiğinin sinyallerini veriyor. Gratis iş ilanları konusunda yapılacak basit bir araştırma ile verdiğimiz bilginin doğruluğunu test etmek de mümkün.

Gratis’te sektör devi olan diğer birçok firma gibi, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemenin yanı sıra, istihdam konusunda da oldukça güçlü bir firma olarak göze çarpıyor. Günümüz standartlarında, eğitim durumumuz ne olursa olsun işe giriş söz onuşu olduğunda hepimizin ilk tercihi kurumsal bir firma bünyesinde kariyer planı yapmaktır. Kurumsal bir şirket olmasının avantajını personellerine de yansıtan Gratis, bünyesinde çalışan tüm personellerine, yüksek kariyer hedeflerini ve beklentilerini karşılayacak fırsatlar veriyor.

Değişen ve gelişen teknolojik koşullar, tüm eğilimlerimizi olduğu gibi iş arama ve işe giriş süreçlerimizi bütünüyle değiştirdi. Bu anlamda, internet ve bir takım iş siteleri üzerinden Gratis iş ilanları ile ilgili bir araştırma yaptığımızda, hemen her ilden ve farklı pozisyonlardan personel arayışı ilanlarına denk gelebilirsiniz. Eğer sizin de aktif bir iş arayışınız bulunuyorsa, Gratis iş ilanları içerisinden size uygun olan bir pozisyonu tercih edebilir ve kendinize uygun bir kariyer planı çizebilirsiniz.

Gratis iş ilanları konusunda, sadece iş arama siteleri üzerinden değil, doğrudan firmanın kurumsal web adresinden de yardım alabilirsiniz.

 

 

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=840a1

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Levent, Cömert Sk Yapı Kredi Plaza C Blok, 34330 Beşiktaş/İstanbul
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5a833