0212 909 39 16

Grand Pera AVM 184 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Beklentilere hitap eden Grand Pera AVM bu sayede geniş müşteri tabanına sahiptir. Güler yüzlü ve eğitimli personelleri sayesinde takdir edilen alışveriş merkezi sektörde öncü bir konumda yer alıyor. Geniş bir saha üzerinden hizmet sunan firma kaliteli mağazaları ve geniş ürün reyonları sayesinde günlük pek çok alışverişlerinizi karşılıyor. Kuruluş tarihinden buyana en iyi fiyat güvencesi sunan alışveriş merkezi bu sayede ekonomik yönden de avantajlı olmanızı sağlıyor. Kurumsal bazdan hizmet sunan firma uzun dönemlerden buyana hizmet sunuyor. İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinden faaliyete geçen Grand Pera Alışveriş Merkezi emek sinemasının yeniden hayata geçirilmesinde rol üstlenmiştir. Bu sayede İstanbul’un birçok bölgelerinden günlük olarak yoğun bir şekilde ziyaret ediliyor.

Alışveriş Merkezinin Özellikleri

Güncel 2019 iş ilanları sunulan alışveriş merkezinde bu sayede İstanbul genelinden birçok bireyler alışveriş merkezi bünyesinde görev alıyor. Konforlu ve şık görünüme sahip olan alışveriş merkezi Beyoğlu bölgesinde yer aldığından ayrıca yerli ve yabancı turistler tarafından da ziyaret ediliyor. Toplam olarak 1250 metre karelik dev bir alana sahip olan alışveriş merkezi 540 seyirci kapasitesine sahip olan Emek Sineması, 800 seyirci kapasitesine sahip olan 8 adet yeni sinema bölümü, 150 seyirci kapasiteli teleskopik özelliğine sahip olan tiyatro bölümü ve toplam olarak 1550 seyirci potansiyeline sahiptir. Bu nedenle İstanbul ilinin en cazibeli alışveriş ve yaşam merkezleri listesinde yer alıyor.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Hizmetler

Geniş hizmet kataloğuna sahip olan alışveriş merkezinde iş ilanı duyuruları da gerçekleştiriliyor. Bu sayede İstanbul genelinden 10’larca bireyler alışveriş merkezi bünyesinde temizlikçi, güvenlik, danışman, stok ve reyon elemanı gibi birçok iş branşlarında görev alabiliyor. Alışveriş merkezinde yer alan Emek Sineması ve diğer 8 adet sinema salonlarında günlük olarak yüzlerce bireyler izleyici olarak yerini alıyor. Konforlu ve estetikli görünümü ile ziyaretçilerde hayranlık uyandıran alışveriş merkezi bu sayede Beyoğlu bölgesine farklı bir cazibe katıyor. Dünyaca ünlü pek çok mağazalara da ev sahipliği yapan alışveriş merkezi bu sayede ciddi bir ziyaretçi potansiyeline ev sahipliği yapıyor. Kurumsal bir kimliğe sahip olan alışveriş merkezi  konforlu restoranları sayesinde ise ziyaretçilerine eşsiz bir dinlenme süreci sunuyor.

Alışveriş Merkezi Konumu

İstanbul’un merkezi olarak da tanımlanan Beyoğlu Taksim bölgesinde hizmet sunan alışveriş merkezi bu sayede işlek bir alanda yer alıyor. İstiklal Caddesi göbeğinden hizmetler sunan firma bu sayede Taksim bölgesinin en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezidir. Cercl d’Orient Binası İstiklal Caddesi No:56/58 adresinde yer alan alışveriş merkezi konumu itibariyle İstanbul ilinin en kolay ulaşımlı alışveriş merkezidir. Bu sayede alışveriş merkezine Taksim üzerinden yaya olarak, diğer bölgelerden metrobüs, otobüs, dolmuş ve özel aracınız üzerinden ulaşabilirsiniz ve ek iş ilanları başvurusunda bulunabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Otopark Durumu 

Kaliteli otopark alanına da sahip olan alışveriş merkezi ve yaşam merkezini bu sayede çalışma saatleri boyunca aracınız üzerinden de ziyaret edebilirsiniz. Maksimum düzeyde kaliteye ve güvenliğe sahip olan otopark alanında bu sayede aracınızı güvenle bulundurabilirsiniz. Ücretsiz olarak otopark alanı sunan alışveriş merkezinde bu sayede ek ücretler ödemeden keyifle alışveriş yapabilir, kaliteli sinema salonlarını ziyaret edebilirsiniz. İstanbul’dan günlük ek iş ilanları için Grand Pera Alışveriş merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=975cc

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=aec27