0212 909 39 16

Gözalan Group 243 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Gözalan Group Hakkında

Temelleri 1969 yılında Almanya’da atılan Gözalan Group, uzun yıllar yurt dışında çeşitli sektörlerde öncü faaliyetlerde bulunduktan sonra, 1987 yılında Türkiye’ye giriş yapmıştır. 50’nin üzerinde mağazası, 500’e yakın çalışanı bulunan grubumuz, dünyanın önde gelen markalarını ülkemiz insanının kullanımına sunmanın kıvancını yaşamaktadır.

Gözalan Group yurt içinde ve dışında perakendecilik sektörü başta olmak üzere değişik uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren markaları ve şirketleri bünyesinde toplayan deneyimli ve dinamik bir topluluktur. Grubumuz, teknoloji ve bilgi çağının gerektirdiği iş disiplini ve deneyimin erdemine olan inancı ile başarı grafiğini devamlı yükseltmektedir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda daima en iyi, en doğru ve en uygun olan ürünleri hizmete sunmaktır.

Dünya markalarının Türkiye temsilcisi olan Gözalan Group; “Columbia, Sorel, Mountain Hardwear ve Mustang Jeans” gibi markaları bünyesinde bulundurmaktadır.

2015 yılında Columbia Sportswear tarafından Yılın Distribütörü seçilen ve ödüllendirilen grubumuz, perakende ve mağazacılık sektörünün yanı sıra farklı yatırımlarıyla da dikkat çekmektedir. Edirne merkezinde yer alan 500 yatak kapasiteli kız/erkek öğrenci apartı Alan Suits ve çift dilli eğitim sistemi uygulayan İKA Anaokulu ile farklı ve güçlü alanlarda büyümeye devam etmektedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=70a32

Gözalan Group has posted 1 job

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 1 Jobs
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Karayolları Mah. 563. Sokak No:1A/1 Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=093ee