0212 909 39 16

GENERAL MOBİLE 299 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

General Mobile,son model teknolojileri müşterilerine sunarak uluslararası bilindik bir marka yaratma fikriyle kuruldu. Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 3 akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, üstün kalite standartlarında, ulaşılabilir, güncel teknolojilere sahip akıllı mobil çözümler geliştirmektedir. General Mobile, stratejik iş ortağı Google ile Android One projesini başlattı. Avrupa’nın ilk Android One ürününü lanse eden General Mobile, dünyada Android One programının en başarılı iş ortağı oldu. General Mobile, Dünya Mobile Kongresi’nde (MWC) Google tarafından kalite odağı, yaratıcılığı ve Android’in yeteneklerini en iyi şekilde kullanan marka olarak “Android European Hero” ödülüne layık görüldü.

General Mobile Hakkında

Android One programı kapsamında müşterilerine saf Android deneyimi yaşatan General Mobile, en güncel ve en güvenli Android versiyonunu sunan markadır. Bugün General Mobile, dünyanın önde gelen mobil teknoloji şirketleri ile ortak çalışarak, globalde başarı yakalamış lider ve yerli bir akıllı telefon üreticisidir.Ve ürünlerini 33 ülkeye ihraç etmektedir. Hayatı kolaylaştıran ürün ve çözümleriyle bulunduğu ülkelerde hızla büyüyen General Mobile, Hollanda’da telekom pazarında 4. akıllı telefon markası olurken, Özbekistan, Gürcistan, Hırvatistan, Azerbaycan ve Belarus’da ise ilk 5 markadan biridir. General Mobile ülkemizde en çok kullanılan telefon markasının olmasının yanı sıra gerek ülke ekonomisine gerekse ülkemizde olan eğitime katkılarıyla bilinmektedir.

General Mobile Kariyer Fırsatları

Bünyesinde görevlendirdiği kişilere en iyi hizmeti sunmaları sebebiyle dolgun bir maaş olanağı sunan General Mobile, istihdam konusunda şirketinde birçok insanı çalıştırmaktadır. Bu sayede insanlar hem yeni teknolojiler ile tanışacak hemde bütçelerine en iyi katkıyı sağlayan firma ile çalışmış oluyorlar. En iyi hizmetin hiçbir zaman tesadüf olmadığı bu  bilişim çağında General Mobile bünyesinde çalışmak için bazı şartları kendinizde barındırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu şartlar;

  • Lise veya üniversite mezunu,
  • Telekomünikasyon sektöründe min 3 yıl tecrübeli olup,
  • Kendisini iyi ifade edebilen, temsil yönü kuvvetli,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • MS Office programlarına hakim,
  • Aktif olarak araç kullanabilen
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d768f

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Gülbahar Mahallesi, Beşinci Yıl Sk. Profilo AVM 15/A, 34394 Şişli/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c6667