0212 909 39 16

Galleria Ataköy 201 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Galleria Ataköy, Türkiye’nin bilinen sayılı alışveriş merkezlerinden biridir. Kuruluşu 1988 yılına dayanan Galleria, en eski ve en büyük alışveriş merkezleri arasındadır. Konumu itibari ile de en şık en güzel yerde bulunan alışveriş merkezi, Ataköy sahil yolu üzerindedir. Şehrin en canlı bölümlerinde yer alması, diğer alışveriş ve yeme içme mekânlarına yakınlığı da tercih sebebidir.

Galleria Ataköy, ulaşım bakımından da rahat erişilebilecek bir konumdadır. İşlek sahil yolu üzerinde bulunması, toplu ulaşım araçları bakımından da çok sayıda alternatif sunmaktadır. Farklı güzergâhlardan kalkan bu araçlar, Galleria’nın önünden de geçmektedir. Her katta ayrı bir etkinlik bulunan Galleria, seçkin mağazaları ile göz doldurmaktadır.

Seçkin Alışveriş Merkezleri

Galleria Ataköy, seçkin alışveriş merkezleri arasındadır. Katlarda en önemli markalara ait ürünlerin sunulduğu mağazalar yer alır. Otopark hizmeti, etkinlik alanları ve her yaş grubuna uygun faaliyetler yer almaktadır. Sinemaları, terzi hizmeti ve çok farklı ihtiyaçlara yönelik mağazaları bulunmaktadır. Galleria, alışveriş merkezinden öte aynı zamanda bir etkinlik yeridir. Burada istendiği zamanlarda doğum günü partisi ve davetler de verilebilmektedir. Yılın belli zamanlarında söyleşiler ve imza günleri yapılmaktadır. Burada çalışmak isteyenler için de iş ilanları verilmektedir. Müşteri olarak memnun kalınacak alışveriş merkezi olmanın ötesinde çalışan olarak ta mutlu ayrılmak söz konusudur.

Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Alternatif Fikirler

Mevcut işi olup, ek gelir elde etmek isteyenler ile öğrenciler için de mağazacılık sektörü önerilebilir. Bu sektörde kariyer planlaması yapacak olanlara ilk öneri, Galleria Ataköy olacaktır. En köklü alışveriş merkezi olmasından öte sürekli kendini yenileyen yapısı ve seçkin bir konumda bulunması tercih sebebidir. Burada belli zamanlarda açılan iş ilanı, ek iş arayanlar için önerilecek alternatifler arasındadır.

Gelirini arttırmak isteyenler için de ek iş ilanları verilmektedir. Çalışmak isteyenler için mağazacılık çok zevkli bir meslektir. Bu alışveriş merkezinde farklı alanlarda eleman alımı yapılmaktadır. En çok güvenlik personeli, temizlik görevlilerine ihtiyaç duyulurken, mağazalarda stok sayım elemanları, satış temsilcilerine de ihtiyaç duyulmaktadır. Mağazanın sunduğu hizmet kalitesi, Avrupa Standartlarında olup, sürekli büyüyen ve kendini yenileyen bir yapısı mevcuttur.

Köklü Alışveriş Merkezi

En köklü alışveriş merkezlerinden olan Galleria Ataköy, kurumsal yapısı ve şık mekânları ile göz doldurur. Dünyaca ünlü lezzetlerin şubeleri, yeme içme katında mevcuttur. Tüm dünyada aranan markaların en rahat bulunduğu merkezlerden biridir. Giyim eşyaları, kişisel bakım ürünleri, yaşam alanlarına ilişkin objeler, alışveriş merkezinde zengin bir içerik sunar. Bulunduğu yer itibari ile de birçok önemli yere yakınlığı göze çarpar. Şık mağaza ve restoranları, eğlence alanları ile Ataköy Galleria her zaman ilk sıralarda yer alacaktır. Burada sunulan hizmet kalitesi de oldukça yüksektir. Güler yüzlü çalışanları, müşteri ilişkilerine önem veren firma özellikleri ile tercih edilir.

Galleria Ataköy Çalışanı Olmak

Galleria Ataköy çalışanı olmak bir ayrıcalık olacaktır. Çünkü burada başlayan mağazacılık kariyeri, daha ilerisi için önemli bir referans olacaktır. Günlük ek iş arayanlar için de çok fazla alternatif bulunmaktadır. Bu konuda yardımcı olacak haber kaynakları arasında sitemiz ilk sırada gelir. Sitemiz üzerinden bu iş ilanlarına başvuru yapılması önerilir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=99025

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5688f