0212 909 39 16

Galatasaray Spor Kulübü Ve Bağlı Ortaklıkları 632 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Galatasaray Spor Kulübü Ve Bağlı Ortaklıkları hakkında:

Galatasaray Pazarlama A.Ş. Eylül 2002 tarihinde Galatasaray Sportif A.Ş ile yapılan anlaşma sonucu; %99’u kulübümüze ait olmak üzere Galatasaray topluluğu isim haklarını tescil etmek, Galatasaray markası ile üretim yaparak, bütün dünyada Galatasaray Store adı altında mağazalar zinciri oluşturmak, cornerler ve yetkili satıcılıklar vermek üzere faaliyete geçirilmiştir.

Mecidiyeköy Kulüp Binası altında 1 mağaza ile hayata geçirilen Galatasaray Store zinciri şu anda 10’u kendisine ait olmak üzere toplam 37 mağaza, 2 gezici tır, 2 mobil store, 2 online satış sitesi ile toplam 43 noktada hizmek vermektedir. Ürün gamını ve mağaza sayısını sürekli geliştirerek büyümesine devam eden Galatasaray Pazarlama A.Ş. Avrupa’da lisanslı spor ürün perakendeciliği konusunda ilk beşe girmeyi hedeflemektedir.

Taraftarımızla Galatasaray markası arasında bir köprü olarak, en yaygın ve en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen Galatasaray Pazarlama A.Ş., kurulduğu ilk günden bu yana belirlediği yolda; sürekli kendini yenileyerek ve Dünya Markası olmanın bilinci içerisinde hızla büyümesine devam edecektir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4dc13

Galatasaray Spor Kulübü Ve Bağlı Ortaklıkları has posted 23 jobs

Şirket Bilgileri
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f1abd