0212 909 39 16

Forum İstanbul Avm 1443 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Forum İstanbul AVM en iyi AVM ünvanını elinde bulundurmaktadır. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi 286 ünlü satış markası ile büyük bir alışveriş hareketliliğine ev sahipliği yapmaktadır.  Forum İstanbul 30 bin M2.lik bir alan üzerinde kurulmuş olup büyük özel eğlence mekânlarına sahiptir. AVM büyük mağazalar, anne, bebek ve çocuk bölümlerinin yanı sıra yemek katı ve restoranları ile de müşteri yoğunluğunun en çok yaşandığı alışveriş merkezlerindendir. Ayrıca 10 sinema ve 2450 kişi kapasiteli Cinemaksimum forum İstanbul AVM’de  bulunmaktadır. Çocuklu ailelerin rahatça keyif içinde gezebilmeleri için ücretsiz bebek arabaları yanında 7 adet emzirme odası ve bu odaların içinde süt ısıtma, bebek bezi otomatı ve mikrodalga fırın bulunmaktadır. Engelli kişiler içinde sesli uyarılı AVM içi yollar döşenmiş olup, ücretsiz temin edebilecekleri engelli sandalyeleri de mevcuttur.

Forum İstanbul İş İmkânları

Forum İstanbul AVM iş yoğunluğunun yanı sıra müşteriler ile ilgilenecek hu düzeni bir şekilde döndürecek iş arkadaşlarına ihtiyaç duyar. Büyük mağazaların, eğlence merkezleri ile yemek katının sürekli ihtiyaç duyacağı ve sizlerin de talepleri doğrultusunda iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

En Çok İhtiyaç Duyulan Alanlar

Yemekhane aşçı, garson, temizlik, reyon görevlileri ve her türlü müşteriye yardımcı konumundaki eleman ihtiyaçlarını ihtiyacı olanların değerlendirmesi için web sitelerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Her türlü firma, mağaza, yemek salonları, eğlence merkezleri ile Cinemaksimum ve kat AVM görevleri için duyurulan eleman ihtiyacı olduğu durumlarda siz iş arayanlara istihdam sağlayabilmek için günlük iş ilanlarımızı takip ederek destek olabilirsiniz.

Gerek tam zamanlı gerekse part time, vardiyalı ya da vardiyasız size en uygun işlerin takibini  en kolay sitemizi takip ederek yapabilirsiniz.

Çalışma Şartları

İş arayanların şartların kendilerine en uygun olanını aramak en doğal haklarıdır. Maaş, sigorta, pirim, yemek, servis gibi tüm doğal haklar mağaza ve reyon görevlilerince belirlenerek ilan edilir. İş ilanları bu şekilde sizlere ulaşarak iş sahibi olmanız amaçlanmaktadır. Günlük temizlikçi ve güvenlik görevlisi ihtiyacının çokluğunun yanı sıra mağazalarda reyon ve  kasiyer ile müşteri temsilcisi ihtiyaçları çoğunluktadır.

İş İlanlarına Cv İle Başvuru

İş başvurularınızı cv hazırlayıp web sitelerinin mail adreslerine ya da bizzat mağaza yetkili bölümlerine götürerek iş başvurunuzu yapabilirsiniz.  Cv’nizde kısaca hayatınızın iş öz geçmişi ile sizinle iletişim kurulabilecek olan mail adresi ve telefon numaranız mutlaka bulunmalıdır. Ayrıca çalışmak istediğiniz yerlerden beklentilerinizi de belirtmeniz sizler için daha iyi sonuçlar elden etmenizi sağlayacaktır.  Eğitim durumunuzu yanı sıra çalıştığınız sektörlerin çeşitliliğini ve yıllarını sırasıyla yazıp ilgili birimlere ulaştırarak iş ilanlarından yararlanabilirsiniz.

Forum İstanbul AVM Ulaşımı

Ulaşım konusunda sizlere yardımcı olabilmek adına araştırma yaptık. Her türlü ulaşımın olduğu AVM’ye metro ile otobüs ve minibüs ile Marmaray ve metrobüs ile kolayca ulaşabilmek mümkün olup, özel taksi ve ticari araçlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. İstanbul forum AVM ücretsiz otoparkı ile tüm ziyaretçilerine hizmet etmektedir.

Sizler de iş arıyor ve Forum İstanbul AVM bünyesinde iş imkânına sahip olmak istiyorsanız  ilanı sitemizi günlük olarak takip ederek kendiniz ve yakınlarınız için iş istihdamından yararlanabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=131e1

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b0411