0212 909 39 16

Flo 483 izlenme

(2)
Şirket Hakkında

Flo markası ayakkabı alanında oldukça başarılı modeller sunarak ayakkabı dünyasında oldukça başarılı adımlar atmaktadır. Flo yenilikçi yapısı ile ülkemizde marka değeri büyüyen bir yapıya sahiptir. Büyümesinin sırlarından biri de yeniliklere açık olmasından kaynaklanmaktadır. Flo markası son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni mağazalar açarak sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca Flo iş ilanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca ayakkabı konusunda Türkiye’nin dev markalarından olan Flo’da çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

Flo Satış Danışmanı İş İlanları

Flo moda dünyasında yaptığı şık tasarımlar ile ayakkabı konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Marka yaptığı işlerle ayakkabıcılık konusunda büyümeye devam ederken satış danışmanlarına ve satış uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca Flo satış danışmanı iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan Flo bünyesinde moda tasarımı ve personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli markalardan biridir.

Flo Hakkında

Türkiye çapında kalitesini kanıtlamış olan marka özel ayakkabı tarzları ile birçok kişinin modaya olan tutkusu artırmaktadır. Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler Flo iş ilanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Kariyer beklentisi olan bireylerin mağaza içerisinde müşterilerin ilgilendiği ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve marka tarafından bazı eğitimler olacaktır. Ayrıca mağazacılığın her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Flo İş İlanları

Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Flo bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı mağaza içerisinde iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca bireylerin Flo satış danışmanı iş ilanları sayesinde oldukça iyi bir kariyer hedefi şansı bulunmaktadır. Markanın satış danışmanlarından beklentisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ciddi bir müşteri kitlesi yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır. Ayrıca bireylerin esnek çalışma saatlerine uygun olması ve tam zamanlı olarak çalışması beklentiler arasında yer almaktadır. Satış danışmanlarının sürekliliği olan ciroyu artırmak ve marka bilinirliğini artırmaya yönelik yüksek performans sağlaması, ayrıca bu işi isteyen bireylerin sosyal bilinci yüksek ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve aşina olması gerekmektedir.

Markanın çalışanlardan beklentisi müşteriye ve markaya dürüst olunması, çalışan personellerin yaptığı hizmet sonrasında ürünü kullanacak müşterileri düşünmesi ve empati yapması oldukça önemli hususlar arasında yer almaktadır. Flo Türkiye’nin en büyük sayılı markaları arasında yer almaktadır. Özellikle ayakkabı konusunda ülkede en çok tercih edilen lider markalardan biridir. Markanın bütün mal ve mülküne sahip çıkan yetkin ve başarılı olmak isteyen kişilerle çalışmayı marka olarak istemekteyiz. Belirtilen özelliklerde olan bireyler Flo iş ilanları formunu doldurup bizimle iletişime geçebilir.

2 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir ( 2.5 average based on 2 Değerlendirme )

 1. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By admin

  İlgili birime bilgi verilmiştir.

 2. kiraz

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By kenan

  van ercişteki floda çalışöak istiyorum

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a242f

Flo has posted 43 jobs

Flo

(2)
Şirket Bilgileri
 • Toplam İlan 43 Jobs
 • Kategori Giyim
 • Lokasyon İstanbul
 • Adres Mahmutbey, Taşocağı caddesi Ziylan İş Merkezi, 34218 Bağcılar/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b9213