0212 909 39 16

Flerontia Village Avm 207 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Florentia Village AVM,   son zamanlarda adından sıkça söz ettiren, birçok muhteşem mağazayı bir arada barındıran, devasa özelliklerle tasarlanmış muhteşem bir alışveriş merkezidir. Bu devasa AVM, Büyükçekmece Toskana Vadisinin hemen yanında yer alıyor. Muhteşem bir lüks yapıya sahip olan AVM, 203 metrekare üzerine inşa edilmiştir. Tek katlı açık AVM olarak tasarlanmıştır. AVM içerisinde servis yolları, yaya yolları, otopark, açık otopark, çocuk oyun alanı bulunuyor. Farklı birçok mağazayı bir arada buluşturan, restoran ve kafesi ile hizmet sunuyor. Büyükçekmece civarında bulunan bu alışveriş merkezi, kolay ulaşılabilir bir yapıdadır. Herkesim kitleye hitap eden, birçok insanı aynı anda buluşturan muazzam bir yapıt. Araç ile geldiğiniz zaman ücretsiz otopark hizmeti bulunuyor. Bölgeye ulaşabilmek için metroyu kullanmanız mümkün. Engelli otoparkı, bebek bakım odaları, mescit ve tüm ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabileceğiniz her türlü imkân ve olarak sunuluyor. Bu sayede istediğiniz kadar gezebilir alışveriş yapabilirsiniz.

Florentia Village AVM de Muhteşem Buluşma Noktası

Flerontia Village AVM, farklı birçok mağazayı aynı anda keşif edebileceğiniz mükemmel bir alışveriş merkezidir. Mis gibi açıkhava eşliğinde, doyasıya alışveriş yapabileceğiniz mağazalar bulunuyor. Birbirinden farklı kıyafet mağazaları, her kitleye hitap edebilecek yapıda hizmet sunuyor. Alışveriş esnasında soluk alabileceğiniz kafeler bulunuyor. Bu kafelerde kahvenizi yudumlarken eşsiz manzaranın keyfine varabilirsiniz. Alışveriş esnasında güzel restoranlardan yemek yiyebilirsiniz. İçerisinde her türlü imkânı barındıran muhteşem bir alışveriş merkezidir. Ayrıca Türkiye’nin en büyük açık hava alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. İçerisinde bulunan birbirinden farklı sinema salonları ile sosyal bir aktivite gerçekleştirebilirsiniz. Yapısı ve konumu gereği ile herkesin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Alışveriş yapabilir, hem sinema izleyebilirsiniz. Genellikle yoğun olan alışveriş merkezinde birçok elemana ihtiyaç duyuluyor. Günlük olarak eleman tercihleri yapıldığında iş ilanları veriliyor.

Florentia Village Alışveriş Merkezinin Özellikleri

Çocuklar için tasarlanmış oyun alanları ve oyun parkları bulunuyor. Bu sayede alışveriş esnasında çocuklarınızla güzel vakit geçirebilir. Anne ve çocuk bakımı, aksesuar mağazaları, ayakkabı mağazaları, beyaz eşya mağazaları, teknolojik mağazalar ve daha birçok mağazaların buluşma noktası.  Bu kadar farklı mağaza ve işletmelerin bulunduğu alışveriş merkezinde, birçok iş olanağı da sizlere sunuluyor. Bu kapsamda alışveriş mağazası bünyesinde birçok iş ilanları bulunuyor. Böyle güvenilir ve büyük çaplı kurumsal bir yapı altında çalışmak, sizlere tecrübe kazandırır. Kurumsal büyük bir merkez olduğu için, size hep artı kazandıracak detaylar sunacaktır. Hiçbir iş deneyiminiz yoksa buradan kazanacağınız iş deneyimleri sayesinde daha sonraki iş hayatlarınızda referans gösterebileceğiniz muhteşem bir merkez. Ek iş ilanları kapsamında günlük iş arayanlara olanak sunuyor. Günlük ek iş arıyorsanız iş ilanlarından gerekli bilgileri sağlayabilirsiniz.

Birçok İş İmkânı Sunuluyor

Florentia Village Alışveriş Merkezi kapsamında belli dönemlerde iş ilanı açılıyor. Çalışmak isteyen, ek gelir elde etmek isteyen part time çalışmak isteyen birçok kişi bu alışveriş merkezi iş ilanı olanakları iş sahibi olabilir. Alışveriş merkezinde, temizlik personeli, güvenlik görevlisi, otopark görevlisi, mağazalarda çalıştırılmak üzere kasiyer, kafelerde çalıştırılmak üzere bay bayan garson, farklı departmanlarda çalıştırılmak üzere oldukça fazla elemana ihtiyaç duyuluyor. Bu iş yerlerine başvuru yapabilmek için geçmiş yıllarda tecrübe edindiğiniz her türlü işin CV hazırlanması gerekiyor. CV hazırlarken kesinlikle özenli bir şekilde davranmalısınız. Sizden istenen her türlü bilgiye eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Florentia Village Alışveriş Merkezi üzerindeki her türlü iş ilanını, sitemiz üzerinden takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a554c

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4c0cc