0212 909 39 16

Fabulist AVM 177 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’da Anadolu yakasının Ümraniye ilçesinde, İnönü Mahallesi’nin Eski Ankara Caddesi’nde konumlanmış olan Fabulist AVM merkezi bir yerde yapılmıştır. Sarıgazi Belediyesi’ne 100 metre mesafede, Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’ne 10 dakika mesafede, Kartal-Pendik sahiline 20 dakika mesafede, F-1 pistine 30 dakika mesafede, mesire yerlerine 10-15 dakika mesafede yer alır. Özel hastaneye 100 metre mesafede, Şile-İstanbul Tem otoyoluna 1 kilometre mesafede, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 dakika mesafede, Kadosan, İmes ve Modoko’ya 10 dakika mesafede bulunmaktadır.

Özellikleri ve Vermiş Olduğu Hizmetler

Fabulist AVM’nin çevresinde çok sayıda sanayi ve yerleşim alanları bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin kendisine ait atezyen kuyusu bulunmaktadır. Bu kuyu sayesinde su kesintileri durumunda bir problem olmamaktadır. İçerisinde çok sayıda hizmetleri bulunmaktadır. Dünyanın en prestijli markalarının satıldığı çok sayıda yerli ve yabancı mağazaları, yemek-restoran yerleri, kafeleri, geniş yürüme alanları, otoparkı, sigara içilmeyen alanları, sinevizyon mekânı, güzellik salonu, mescidi, eczanesi ve terzisi, konferans salonu, çocuk eğlence alanları, düğün salonları hizmetlerinden bazılarıdır.

Otopark Durumu ve Ulaşımı

Alışveriş merkezine ister kendi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak ziyaret edebilirsiniz Kendi aracınızla geldiğiniz zaman 2 katlı otopark hizmetinden istifade edebilir ve isterseniz oto yıkama alanı bölümünde otomobilinizi yıkatabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile gelmek isterseniz, otobüs hatlarıyla 14 Yenidoğan-Kadıköy / 11ÜS Sultanbeyli-Üsküdar / 522ST Sultanbeyli-Mecidiyeköy / 522B Yenidoğan-Topkapı / 131C Sultanbeyli-Ümraniye / 122S Sultanbeyli-4.Levent Metro hatlı otobüsleri kullanarak gelebilirsiniz.

Mağazaların Sunmuş Olduğu İş Fırsatları

Mağazalar eleman ihtiyaçlarını karşılamak için değişik departmanlara iş ilanı vererek personel aramaktadırlar. Mağazaların vermiş olduğu iş ilanları çalışmayan insanların dikkatini çekmektedir. Genellikle mağazalar kasiyer, muhasebe elemanı, satış sorumlusu, stok sayım sorumlusu, depo elamanı, temizlik personeli, güvenlik elemanı, mağaza müdürü, bilgi işlem elemanı gibi değişik departmanlara iş ilanları vermektedirler. Mağazalar ayrıyeten internet üzerinden de ek iş ilanları vermektedirler. Sadece hafta sonu çalışmak isteyen kişiler içinde mağazalar özel olarak part time günlük ek iş adıyla temizlik elemanı ve güvenlik elemanı gibi departmanlara eleman alımını devam ettirmektedirler. Çok sayıda çalışmayan kişiye ve ek olarak çalışmak isteyen kişilere iş istihdamı sağlayan mağazaların şartları oldukça iyidir.

CV Yazmanın Önemi

Özgeçmişinizi sağlıklı bir şekilde oluşturmanız sizin mülakata çağrılmanıza ve sizin işe alınmanıza destek sağlayacaktır. Eğitim bilgilerinizi yazarken kronolojik şekilde tersten başa doğru sıralayınız. Hobilerinizi ve ilgilendiğiniz alanlar bölümünü kısa şekilde yazınız. Çok uzatmanıza gerek yoktur. İmla kurallarına dikkat ediniz. Güçlü ve sağlıklı yazılmış bir CV işveren tarafından mutlaka göze çarpacak ve size geri dönüş yapmaları çok kısa zamanda olacaktır. Kişisel ve mesleki becerileriniz ön planda tutunuz. Açık ve samimi bir şekilde yazınız. Dürüstlük her zaman işverenin en çok hoşuna gidecek ve dikkat ettiği kriterlerin başında gelmektedir. Referanslarınızı arkadaşlarınızın arasından seçmeyiniz. Çünkü işveren her zaman en son çalıştığınız yerden mutlaka 1 veya 2 tane referans ister. Her zaman işverenin istemiş olduğu kriterlere önem veriniz ve istediği şeyleri mutlaka yazınız. Mülakat esnasında her zaman temiz ve iş görüşmesine uygun bir şekilde kıyafet seçiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4e01c

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c3147