0212 909 39 16

Eskidji Bazaar 256 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Eskidji Bazaar, Yenibosna’da yer alan bir alış veriş merkezidir. Bu merkezde çok sayıda kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya ve her türlü ev eşyası satın alabiliyorsunuz. Çok sayıda dükkânın yer aldığı Eskidji Bazaar yeni ev düzenleyecekler için inanılmaz fırsatlar sunuyor. Kampanyaları takip ederseniz çok uygun fiyata her türlü mobilya, koltuk, dolap, kitaplık türlerini bulabiliyorsunuz. Bu alışveriş merkezinde yer alan dükkân sayısı 200’e yakındır. O yüzden çok fazla seçenek sunuluyor.

Ulaşım 

Eskidji Bazaar Yenibosna dolmuşları ile gidebileceğiniz bir yerdir. Bu dolmuşların Eskidji Bazaar’ın kapısına kadar sizi bırakıyor. Özel arabanızla gidecekseniz E 5 karayolundan havaalanına giden yoldan ilerleyerek, Kuyumcukent ve Spotçular Çarşısı’ndan devam edebilirsiniz. Eskidji Bazaar hem eski hem de yeni mobilyalar bulabileceğiniz çok geniş bir alışveriş merkezi.

İş İlanları 

İş aramak İstanbul’da yaşayan pek çok kişi için önemli bir sorundur. Alışveriş merkezleri ise yeni iş ilanları için önemli fırsatlar sunuyor. Özellikle çok sayıda dükkânın yer aldığı Eskidji Bazaar gibi bir alışveriş merkezinde iş bulma şansınız oldukça yüksektir. Bu dükkânlar her zaman yeni elemanlara ihtiyaç duyuyor. O yüzden iş bulmak için AVM ve alışveriş merkezleri ile ilgili iş ilanı yer alan sitelere bakabilirsiniz. Reyon görevlisi, kasiyerlik, stok sayım elemanları, eşya taşıyıcılar ve sayım yapmak için çalışanlar derken alışveriş merkezlerinde her türden iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz.

Güvenlik ve Temizlik Görevlileri

Alışveriş merkezlerinde sadece dükkânlarda çalışacak görevlilere ihtiyaç duyulmaz. Hemen her alışveriş merkezinde çok sayıda güvenlik ve temizlik görevlisine de ihtiyaç vardır. Önemli iş fırsatları arasında yer alan bu tarz işler de çoğu kişi için güzel bir fırsattır. Bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olmak iş koşulları açısından tercih edilen işler arasındadır. Alışveriş merkezlerinde çok sayıda temizlik görevlisine de ihtiyaç duyuluyor.

Fuarlar ve Alışveriş Kampanyaları

Özellikle dekorasyon ve mobilya konseptli alışveriş merkezleri ek iş ilanları açısından da önemli fırsatlar sunuyor. Geçici de olsa günlük elemanlarla ilgili iş fırsatlarına da bakabilirsiniz. Bu tür alışveriş merkezleri fuarlar ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bu tür etkinlikler sırasında da günlük ek iş bulmanız mümkün. Uzun bir süre işsiz beklemekten yorulduysanız ve daha kalıcı bir iş bulana kadar böyle bir yerde çalışmak isterseniz bu tür ilanları da takip edebilirsiniz.

Öğrencilere Part Time İş Fırsatı

Hem günlük hem de part time iş fırsatları açısından da alışveriş merkezleriyle ilgili iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Öğrenciler ya da kısa zamanlı çalışmaya vakit bulabilenler de bu tür ilanları takip etmelidir. İş bulmak iyi bir takip ve arama sonucunda kısa sürede çözülebilecek bir sorun olabilir. Bunun için yapmanız gereken mutlaka düzenli bir şekilde iş ilanlarını kontrol etmektir. Sürekli beklemek ve uzun süre işsiz kalmak yerine alışveriş merkezi ve AVM’lerdeki günlük ya da daha uzun süreli iş fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Bunun için size hizmet eden ve bütün iş fırsatlarını bir arada sunan sitemizi takip edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden bütün ilanları takip edip, ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. Bu sayede kısa bir süre içerisinde iş bulabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=04c3c

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=13542