0212 909 39 16

Eskidji Bazaar 212 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Çevremizde her geçen gün bir AVM açılıyor, alışveriş yaptığımız, yemek yediğimiz, sinema ve tiyatro gibi sosyal aktivitelerde bulunmamızı sağlayan bu yerler zamanımızı o çatı altında geçirmemizi sağlıyor. Ama size alıştığımız AVM mantığının dışında geleneksel çarşı kültürünü yaşatmak isteyen bir yerden bahsedeceğim Eskidji Bazaar  özellikle İstanbul Avrupa Yakası’nda oturanların çok iyi bildiği ve sırf meraktan bile olsa gidip gezdiği bilinir. İlk olarak Yenibosna’da açılan ve gördüğü ilgi karşısında Haramidere, Avcılar, Pendik ilçelerinde de şubelerini açan Eskidji Bazaar’ın Ankara, Kayseri ve Gaziantep olmak üzere 7 farklı noktada yerleri bulunmaktadır.

Burada Neler Var?

Bir evin tüm ihtiyacını içinde bulunduran, bol çeşitleri, uygun fiyatlarıyla bizim hem vakitten, hem bütçemizden tasarruf etmemizi sağlar. Mağazaları gezerken o görüp beğendiğimiz ama bize lüks ve ulaşılmaz gelen mobilyalar Eskidji Bazaar sayesinde artık evlerde rahatça yerlerini alabiliyor.  Birbirinden farklı ürün gruplarına sahip olan bu mekân kalite konusunda da oldukça seçicidir.

Nasıl Gidilir?

Hiç gitmemiş ve gitmek isteyenler için oldukça rahat bir bölgede yer alır. Haftanın 7 günü 10.00 -21.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Yenibosna ve Haramidere şubelerinde belirli noktalardan ücretsiz müşteri servisi bulunmaktadır. Kendi özel aracınız ile gitmeyi tercih edecek olursanız 2000 araçlık ücretsiz otoparkıyla müşterileri de park yeri arama derdinden de kurtarır. Ayrıca bu iki şubesinde acil nakit para ihtiyacına karşı banka ATM’leri de bulunmaktadır.

İş Fırsatları

Bu kadar çok firmayı bir araya toplayan  bir çarşıda,  eleman ihtiyacı da hiç eksik olmaz. Ürünleri tanıtıp satış yapacak elemanlar, satılan ürünlerin hazırlanmasına yardım edecek kişiler, çarşının günlük temizliğini yapacak elemanlar ve daha aklımıza gelebilecek birçok iş koludur. Özellikle günümüzde işsizlik veya alınan ücretin yeterli gelmemesi yüzünden günlük ek iş arayışında olan kişiler için bu tip yerler biçilmiş kaftandır.

Nereye Başvurmalıyım?

Peki, buralarda ki iş ilanları oldukça çeşitlidir. Bu tip kurumsal firmalar birçok iş arama platformuna ilan verebilirler, buralara üye olarak bu ilanlara ulaşabilir ve CV bırakabilir ayrıca kendi internet sayfalarında bulunan kariyer sayfalarına başvuru yaparak ulaşabilirsiniz. Ama isterseniz çarşı içindeki firmaları ziyaret ederek de başvuru yapma şansı yakalayabilirsiniz. Sosyal medyanın çok kullanıldığı günümüzde de Facebook üzerinden part time iş arayanlar içinde sayfalar mevcut buraları takip etmelidir.

Etkili Bir CV Nasıl Olmalı?

İş bulmak için oluşturulacak bir CV kariyer için atılacak en önemli adımdır. Doğru ve düzgün hazırlanmış bir CV bizlere pek çok kapının açılmasını sağlar. Peki, bu kapıları açmak için nelere dikkat etmek gerektiği az çok bilinse de bazı detaylar önem taşır. İlk başta kendi kişisel bilgilerimizi yani adımız soyadımız, eğitim durumumuz, çalıştığımız yerler hakkında  bilgilere yer vermeliyiz. Bunları yazarken yazım yanlışları yapmamaya, eklediğimiz fotoğrafımızın günlük hayattan seçilmiş rastgele olmamasına, gençlik yıllarından kalma tuhaf ve komik e-posta adresi vermemeye, mümkünse isim ve soy isminizden oluşan bir adres edinmeye dikkat etmek gerekir. Unutma CV hazırlarken bu bilgilerden yola çıkarak diğer adayların önüne geçmek mümkündür.  Birçok ilgili iş ilanına site üzerinden ulaşmak mümkündür.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cff70

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=10d89