0212 909 39 16

Esentepe Astoria Avm 227 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Astoria AVM Astaş Holding tarafından 2008 yılında kurulan ve 2014 yılında tekrar yenilen İstanbul’un tam kilit noktası olan Esentepe-Şişli aralığında bulunan prestijli markaları ile dopdolu bir alışveriş merkezi olması yanı sıra tam anlamı ile bir yaşam alanıdır. Toplam alanı 35.000m2’dir. İç mekânı ve geniş yerleşim alanı ile ziyaretçilerine imkânları yüksektir. Alışveriş keyfi açısından birçok seçkin markayı barındırmaktadır. Mağazaların yanı sıra güzellik merkezi, kuaför, market, ATM alanı, bebek odaları ve 1000 araçlık otoparkı bulunmaktadır. AVM bünyesinde aynı zamanda sürekli olarak sergiler, konserler ve aktiviteler gerçekleşmektedir. AVM açısından keyifli bir saatler geçirilmesi mümkündür.

Astoria AVM İş İlanları 

İş arayışında olanlar AVM’leri de değerlendirmelidir. Mesela yemek işinde usta olan birinin AVM içerisinde bulunan Dünya ve Türk Mutfaklarının adeta birbiriyle yarıştığı kafe ve restoranlarda iş bulması mümkündür. Bünyesinde 24 tane restoran ve kafe vardır. Çeşitli iş fırsatlarının değerlendirilebileceği seçenekleri barındırmasının yanı sıra ulaşım açısından da metro, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığı dikkat çekicidir.  AVM kapsamında bir iş hayatına başlamakla kaliteli bir buluşma yerinde olmanın farklılığı kısa sürede anlaşılır. Hedef kitlesi genelde 20-50 yaş grubu olup, sosyal ve ekonomik açıdan da elit kısımdır. Dünyaca ünlü yabancı marka hizmet vermektedir. Açıldığı günden bu yana aldığı kalite ödülleri kayda değerdir.

Astoria AVM Çalışma Koşulları 

Astoria AVM 10:00/22:00 saatleri arası hizmet vermektedir. AVM’nin eğlence alanı, aktivite odaları açısından zengindir. AVM bünyesinde gerekli iş ilanları bire bir yayınlanmaktadır. Bu ilanlar arasından uygun olanı seçebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Mağazalarda genelde reyon elemanları ve kasiyer elemanları en sık aranılan pozisyonlardır. Özellikle insan ilişkilerinde aktif olanlar için bu pozisyonlar son derece uygundur. Ek iş ilanları olsun ya da günlük ek iş olsun her iş ilanı ile karşılaşmak mümkün olabileceği için AVM ile irtibatta kalmak her zaman önerilen  noktadır. Günlük temizlikçiler ya da güvenlikçiler AVM de en çok aranan eleman tipidir. Böylelikle verilen iş ilanları an itibari ile değerlendirilebilir ve uygun ilana başvuru yapabilirsiniz.

Astoria AVM İş Pozisyonları 

Astoria AVM büyük bir alanda hizmet veren bir AVM olduğundan içeriğindeki mağaza çeşitliliği kapsamında eleman açığı da sık sık gündeme gelmektedir. Bu eleman değişiklikleri günlük bazda olabileceği gibi daha değişik pozisyonlarda da oluşabilir. Burada önemli olan aranılan işle ilgili AVM’nin yetkilisinden iş mahiyeti hakkında bilgi almak olmalıdır. İş ilanı başvurusu demek o işle ilgili deneyim sahibi olmak ve her şeyden önemlisi istemek demektir. Bunun için de kuşkusuz çıkan pozisyonlarda kendin için avantajlar yaratılmalıdır. Sitemiz üzerinden size uygun iş ilanlarına başvurarak fırsatları değerlendirebilirsiniz. AVM bünyesindeki kaliteli mağazalarda çalışmak her şeyden önce iş hayatı açısından farklılık yaratılmasıdır. Çalışılan yerin konumu olsun, çalışma arkadaşları olsun önemli detaylardır. Ve bu önemli detaylar da burada çalışarak elde edilir. Binlerce iş pozisyonuna sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=3a8dd

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=528f2