0212 909 39 16

Emday Medya 263 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Embay Medya film, dizi, reklam ve klip senaryosunda olması gereken karakterleri, rolüne en yakın olan ve bu portföye yakın kişilerden seçer. Belirli eğitimler vererek genç oyuncu adaylarına büyük bir şans sunmaktadır. Bu sebeple sektördeki en önemli firmalarla çalışan Embay Medya bu anlamda oldukça profesyonel çalışmalar sergilemektedir. Cast ekibi her geçen gün büyüyen Embay Medya iş ilanları ile yeni yüzler bularak birçok insanın istediği rolde başarılı olmasını sağlamaktadır. Sektöre yeni yüzler kazandıran firma oldukça geniş bir cast ekibine sahiptir.

Embay Medya Hakkında

Embay Medya yeni simalar ve yeni yetenekler bularak, bireyleri yetenekleri doğrultusunda yönlendirir. Gelişmeleri için uygun olan eğitim, motivasyon, bireysel yönetim ve alt yapıya uygun kariyer programları geliştirir. Oyuncu adaylarının gelişimlerine doğrudan katkı sağlamaktadır. Ayrıca Embay Medya reklam uzmanı iş ilanları günümüzde birçok kişinin hayallerini gerçekleştirmesi için oldukça önemli bir şans olmuştur. Embay Medya bünyesinde olan birçok farklı dalda yetenek kategorisinden insanlar barınmaktadır. Embay Medya bünyesinde bulunan dansçılar, modeller, oyuncular, sunucular, hostesleri birbirinden farklı TV kanallarına, koreograflara, reklam ajanslarına ve klip yönetmenlerine önererek iş imkânı sağlamaktadır. Fakat bu yönlendirmeler ajansta kayıtlı olan üyelerin gayretleri, saygısı, sabrı, özverisi ve hayallerine bağlı olarak gerçekleşmektedir. Ayrıca Embay Medya iş ilanları sayesinde sektördeki birçok şirket ve firmaya oyuncular kazandırmaktadır.

Embay Medya Oyunculuk İlanları

Embay Medya başvuran insanların genel olarak çok az bir kısmı istedikleri iyi rollere sahip olabilmektedir. Örneğin 150 kişinin %10’u kadar kişi ancak istedikleri rollere sahip olabilmektedir. Bunun sebebi de insanların istedikleri rollerin kendilerine uygun olmayışı ya da bu işe girmek isteyen kişilerin hayallerinin isteklerinin yetersiz olmasından kaynaklanır. Özellikle son günlerde TV dünyasında ekranlarda görünmek bu sektörde yer edinmek, insanlara zor gibi görünse bile bu sektörün yeni yüzlere ihtiyacı bulunmaktadır. Türk sinemasının büyümesini hesaplarsak günümüzde her yaştan insana ihtiyaç duyulan bir sektör olduğunu kolayca anlayabiliriz. Özel yapım ve reklam şirketlerine eğitimli oyuncular yetiştiren Embay Medya yeteneği olan kişileri eğitmek konusunda oldukça başarılı adımlar atarak özverili bir çalışma prensibi benimsemiştir.

Embay Medya Reklam Uzmanı İş İlanları

Günümüzde sosyal medya ve TV dünyasında birçok film ve dizi çekilmekte ve bu sektör gün geçtikçe büyümektedir. Bu sebeple sektörün her zaman yeni yüzlere ihtiyacı bulunmaktadır. Yetiştirdiği oyuncular için profesyonel eğitim sistemi hazırlayan Embay Medya reklam uzmanı iş ilanları sayesinde birçok kişi TV dünyasına hazırlamaktadır. Birçok oyuncu adayını eğitmeyi kendine ilke edinmiş olan ajansımız, oyuncuların ilk başvuru tarihinden itibaren şan eğitimi, diksiyon ve kamera önü kursları için birçok profesyonel eğitmenleri ile hizmetlerini devam ettirmektedir.

Embay Medya dinamik, geleceğe dair büyük idealleri olan, saygılı ve özverili profile sahip olan yetenekleri bünyesinde yetiştirerek bu anlamda birçok kişinin hayalini gerçekleştirmeyi idealleri arasında bulundurmaktadır. Casting Embay Medya iş ilanları oldukça yoğun ilgi görmekte ve bu ilanlardan birçok kişiye eğitimler vermektedir. Embay Medya bünyesinde eğitim almak isteyen bireylerin öncelikle hayallerine oldukça bağlı olması, eğitimlere sabır ve yüksek bir motivasyonla katılması gerekiyor. TV ve oyunculuk sektöründe birçok kişiye ihtiyaç olması ajansa her başvuran kişinin oyuncu olacağı anlamına gelmemektedir. Bunun için kişilerin olabildiğince eğitimlere özen göstermesi ve eğitmenlere karşı saygılı olması gerekmektedir. Embay Medya ailesinin en büyük idealleri, bünyesinde yer alan her yaştan bireyin hayallerini ve ideallerini gerçekleştirmek ve bu anlamda ülkenin en iyi işlerini çıkarmaktır. Bu yolda iyi bir adım atmak için başvuru yapmayı unutmayın.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=561bf

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Reklam
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Çankaya Mh. Cinnah Cd. No: 35 / 10 Çankaya, ANKARA
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8afba