0212 909 39 16

EKOL LOJİSTİK 420 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Alanında en iyisi olmak için yola çıkan Ekol hedeflerine ulaşmış olup dünyaca ünlü bir firma olmaktan adını gururla dünyaya duyurmaktan geri durmamıştır. Faaliyet göstermiş olduğu bölgeye de anlam kazandıran Ekol hem kendi firmasını hem de bulunduğu bölgeyi geliştirmekten mutluluk duymuştur. Bu yolda ilerlerken yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır sloganını benimseyip özümsemiştir.

Müşteri isteklerini de kendi istekleriyle birleştirip gelişen teknolojiyle birlikte etkin bir çözüm sunarak müşterileriyle uyum içinde çalışmayı esas kılmıştır. Mükemmeliyetçi anlayışıyla ilerleyen Ekol dev bir lojistik firmasına dönüşmüştür.

Ekol Lojistik Hakkında

Türkiye nin dev firmalarından biri olan Ekol benimsediği misyon olarak da rakiplerinden bir adım öne geçerek adından oldukça söz ettirmektedir. Lojistik, gümrük, dış ticaret sektörlerine kattığı anlam paha biçilemez. Gerek yetiştirdiği insan kaynağı, gerekse yeni iş modelleri, gerekse bölgeye kattığı anlamlar düşünülürse bulunduğu bölge için büyük anlamlar taşıyan Ekol vazgeçilmez bir firma olmaktan bir an olsun vazgeçilmemiştir. Gelişen Türkiye için Ekol gibi firmalara ihtiyacımız oldukça fazladır.

Ekol bölgesel katkılarında söz ederken şu konularda da adından söz ettirmektedir. ödemiş olduğu vergiler, çevresel veri raporları, araç, çalışan bu raporları da istediğiniz an görmeniz mümkündür bütün şeffaflığıyla ticaretini sürdürmektedir.

Ekol Lojistik Kariyer Fırsatları

Ekol firmasında çalışmak ayrıcalıktır. Kariyerin yanı sıra huzur ve mutluluk sunan bir firmada çalışmak ayrıcalıktan da öte bir fırsat olsa gerek. Eğer aradığınız iş buysa Ekol Lojistik İş İlanları tam size göre.

7500 ün üzerinde çeşitli ülkelerde çalışanı bulunan Ekol, sektörde en çok tercih edilen şirketlerde biri olmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem verdiği gibi çalışanlarında verimliliklerini arttırmak adına, çalışanların memnun olması ilkesini benimseyen Ekol çalışanları için en iyi ortamları yaratarak mükemmel denecek imkânları hayata geçirmiştir. Çeşitli alanlarda personel alımı için Ekol Lojistik İş İlanları açmaktadır.

Her geçen gün sürekli büyüyen Ekol personel ihtiyacı da artmaktadır. Bunun yanı sıra kendini geliştirilen, yeniliklere açık, bu yolda beraber yürüyecekleri personel ihtiyaçları için Ekol İş İlanları için başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede kurumsal bir firmada kariyer yapma imkânı da elde etmiş olursunuz.

Alanında başarılı satış, hedef ve müşteri odaklı çalışabilecek insan ilişkilerinde başarılı olan eğitim durumu çalışılacak pozisyona göre değişen işini kendi işi gibi sahip çıkacak personellerle çalışmayı amaçlar. Ayrıca yeteneklere bilgi ve tecrübeye göre de size hak ettiğiniz mevki ye alarak çalışanların memnuniyetlerini tekrar kazanmış olacaktır. İnternetten Ekol İş İmkânları şeklinde arama yaparsanız ilanlar karşınıza çıkacaktır.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=de0ca

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Lojistik
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Ekol Caddesi No:2 TR-34935 Sultanbeyli / İstanbul
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=de4ec