0212 909 39 16

DUFY 403 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Küçük bir tekstil atölyesinde tekstil serüveniyle başlayan Dufy attığı cesur adımlarla adını tüm dünyaya duyurdu. Hayallerle kalmayan çizgiler kumaşa aktarılıp ekip ruhuyla çıkılan bu yolda eşsiz ve kaliteli sunumlarla erkek giyim sektörüne damga vurmuştur. Yenilikçi düşüncelerle çıkılan bu yolda azimle kalıplaşmış çizgilerden çıkıp farklılık yaratan Dufy hemen hemen her evin dolabına girmeyi başarmıştır. Kalıpları aşmasında ki sır ise attığı cesurca adımlardan geçmektedir

Dufy Hakkında

1964 yılında kurulan Dufy günümüze kadar varlığını geliştirip erkek gömlek dışında pantolon, tshirt, ceket, ayakkabı da adından söz ettirir olmuştur. Sürekli kendini yenileyen Dufy bu anlamda rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Müşterilerin isteklerini ihtiyaçlarını ön planda tutan Dufy giyim sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Amacı kalite ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak emin adımlarla ilerlemekte ve müşteri memnuniyeti esaslı giyim sektörüne hizmet vermekten gurur duymaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretim yapan firma müşterinin de bütçesini düşünerek fiyatlar konusunda yardımcı olmaktadır.

Dufy Kariyer Fırsatları

35 farklı mağazasıyla hizmet veren Dufy uzman olduğu erkek giyim alanında faaliyetlerine devam etmektedir. Bu sayede birçok kişiye iş imkânı sağlayan, Dufy İş İlanları konusunda yapılacak araştırmalar neticesinde başvuru yaparak, Dufy mağazalarında çalışma imkânı elde etmiş olursunuz. Mağazada faaliyet gösterecek çalışanlarla birlikte müşterilerin isteklerini karşılayabilecek, müşterilerin tarzlarını yeniden oluşturabilecek yenilikçi personelleri bünyesinde bulundurmak istemektedirler.

Hepimizin bildiği üzere iş de geçirdiğimiz zamanlar fazla olduğunu düşünürsek çalışma arkadaşlarınız çalıştığımız firma çok önemli. Dufy İş ilanları sizin için en uygun iş ilanı olacaktır. Çünkü çalışma arkadaşlarınızda işin verdiği huzur sebebiyle güler yüzlü samimi kurumsal firma da gönül rahatlığıyla Dufy İş İlanları başvurusu yapabilirsiniz.

Güler yüzlü müşterilerini anlayan ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verecek yenilikçi geniş görüşlülük sahibi takım arkadaşları arayan Dufy kariyer fırsatı da sunmaktadır. İlk önce müşteri odaklı çalışan bu marka müşterilere yenilik katacak müşterileri kalıplaşmış çizgiden çıkartacak personel ihtiyacını gidermek için Dufy İş İlanları açmıştır.

Reyonda aktif olarak müşterileri anlayıp istekleri doğrultusunda güler yüzlü müşteri memnun bir şekilde satış yapmak görevler arasındadır. Mağazaya gelen ürünlerin teslimatını kontrollü bir şekilde almak ve satışı yapılan ürünleri aynı şekilde sevk ettirmek, depo da eksilen ürünleri analiz etmek ve bildirmek. Bunun yanında raflarda satışı yapılıp eksilen ürünleri belirlemek reyonda düzenin sağlanması müşteriye ideal ürün ve hizmet sunmak. İkna kabiliyeti yüksek dış görünüşüne önem veren takım arkadaşları aranmaktadır.

 

 

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f20ab

This company has no active jobs

DUFY

(0)
Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Satış
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Bağlar Mahallesi, Koçman Cd. No:67, 34212 Bağcılar/İstanbul 34212 Bağcılar İstanbul Türkiye
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=02edd