0212 909 39 16

D&R 1598 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

D&R kültür, sanat ve eğlencen sektöründe ülkemizde yeniliklere açık olan büyük bir markadır. D&R kırtasiye ürünlerinin yanı sıra birçok teknolojik alet ve oyuncağa kadar birçok kategoride ürün satışı yapmaktadır. D&R markası kitap ve oyuncak anlamında oldukça fazla alternatife sahiptir. D&R markası son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni mağazalar açarak sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca D&R iş ilanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca kadın erkek çocuk giyimleri konusunda Türkiye’nin dev bir markası olan D&R’da çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

D&R Hakkında

D&R kültür ve sanat dünyasında yaptığı yenilikler ile eğlence konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Marka yaptığı işlerle mağaza konusunda büyümeye devam ederken satış danışmanlarına ve satış uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca D&R satış danışmanı iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan D&R bünyesinde personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli markalardan biridir.

D&R İş İlanları

Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler D&R iş ilanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Türkiye çapında kalitesini kanıtlamış olan marka kültür ve sanat alanında birçok kişinin kendini geliştirme ve hobi edinme konusunda tutkusunu artırmıştır. Kariyer beklentisi olan bireylerin mağaza içerisinde müşterilerin ilgilendiği ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve marka tarafından bazı eğitimler olacaktır. Ayrıca mağazacılığın her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

D&R Satış Danışmanı İş İlanları

D&R bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı mağaza içerisinde iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca bireylerin D&R satış danışmanı iş ilanları sayesinde oldukça iyi bir kariyer hedefi şansı bulunmaktadır. Markanın satış danışmanlarından beklentisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ciddi bir müşteri kitlesi yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır.

Ayrıca bireylerin esnek çalışma saatlerine uygun olması ve tam zamanlı olarak çalışması beklentiler arasında yer almaktadır. Satış danışmanlarının sürekliliği olan ciroyu artırmak ve marka bilinirliğini artırmaya yönelik yüksek performans sağlaması, ayrıca bu işi isteyen bireylerin sosyal bilinci yüksek ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve aşina olması gerekmektedir. Markanın bütün mal ve mülküne sahip çıkan yetkin ve başarılı olmak isteyen kişilerle çalışmayı marka olarak istemekteyiz. Belirtilen özelliklerde olan bireyler D&R iş ilanları formunu doldurup bizimle iletişime geçebilir. Markanın çalışanlardan beklentisi müşteriye ve markaya dürüst olunması, çalışan personellerin yaptığı hizmet sonrasında ürünü kullanacak müşterileri düşünmesi ve empati yapması oldukça önemli hususlar arasında yer almaktadır

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d2fa1

D&R has posted 22 jobs

D&R

(0)
Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 22 Jobs
  • Kategori Satış
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Trump Towers Mecidiyeköy Yolu Caddesi No: 12 K: 30 - 31 - 32 Mecidiyeköy / İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d1c6e