0212 909 39 16

Doğuş Center Maslak 251 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Kaliteli bir alışveriş merkezi olan Doğuş Center Maslak İstanbul Maslak bölgesinde hizmet sunuyor. Oldukça geniş bir alanda kurulan alışveriş merkezi bu nedenle geniş ürün reyonları sunuyor. Bünyesince çok sayıda dünyaca ünlü markaların yer aldığı alışveriş merkezinden bu sayede dilediğiniz mağazalar üzerinden günlük olarak alışveriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte alışverişlerinizi en kaliteli post cihazlarından tüm banka kredi kartlarınızdan ve bankamatik kartlarınızdan da gerçekleştirebilirsiniz. Beklentileriniz düzeyinde hizmet sunan devasa alışveriş merkezinden pekçok ürünleri ise 2019 yılına özel indirimli fiyat listesinden satın alabilirsiniz. Avrupa Yakası’nda yer alması sayesinde pekçok olanaklar üzerinden alışveriş merkezi ve yaşam merkezine rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Bulunan Özellikler

2019 yılında da pekçok alanda iş ilanları duyurusu da yapan alışveriş merkezi bu sayede başta Maslak bölgesi olmak üzere İstanbul’un birçok bölgelerinden personel alımı gerçekleştiriyor. Bünyesince 10’larca personelin mesai yaptığı alışveriş merkezi bu sayede İstanbul ekonomisinde de önemli bir konumda yer alıyor. Güler yüzlü personeli ile sizleri kusursuz bir şekilde ağırlayan alışveriş merkezi Doğuş Otomotiv Grubu tarafından sponsorluğunun yapıldığı Shoowromlar, servis bölümleri, Doğuş Otomotiv Grubu’na ait ofis ve bürolar ve food court alanı üzerinden hizmetler sunuyor. Toplam olarak 63 bin 202 metre karelik büyük bir alanda hizmete açılan alışveriş merkezi bu sayede Maslak bölgesinin en büyük çaplı alışveriş merkezleri arasında bulunuyor. Bununla birlikte bu alandan ayrıca 47 bin 398 metre karelik alanı ise kiralanabilir konumda yer alıyor. Bu sayede ticari alanlarda yüksek kazançlar ve istikrarlı bir iş deneyimine sahip olmak istediğinizde Doğuş Center Maslak alışveriş merkezi bünyesinde işletmenizi hizmete sunabilirsiniz. 2006 tarihinde tamamlanan alışveriş merkezi kurulduğu günden itibaren hızla müşteri tabanını yükselmiştir.

Otopark Durumu Ve Ulaşımı

Kusursuz iş ilanı için alışveriş merkezini gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirsiniz. Kurum zengin iş olanakları sayesinde internet dünyasından da yoğun olarak talep görüyor. İstikrarlı iş olanakları sunması sayesinde birçok bireylerin kalıcı mesleklere sahip olmasını sağlıyor. Alışveriş merkezi Maslak Mahallesi, Ahi Evran Caddesi, No:34398 Sarıyer/İstanbul bölgesinden hizmet sunuyor. Konumu bakımından ise pek çok bölgelerden metrobüs, otobüs, dolmuş üzerinden ulaşılabiliyor. Alışveriş merkezine ayrıca daha erken sürede ulaşmak istediğinizde ise özel aracınız ile seyahat edebilirsiniz. Ücretsiz otopark hizmeti de sunulan alışveriş merkezinden bu sayede aracınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Konforlu ve geniş araç kapasiteli otopark alanı aynı zamanda yüksek güvenlik olanaklarına da sahiptir. Bu sayede aracınızı güvenle otopark sahasına teslim edebilirsiniz.

2019 Yılında Sunulan Ek İş İlanları

Kaliteli alışveriş merkezinden 2019 yılında da pek çok alanda ek iş ilanları bulabilirsiniz. Kurumsal anlamda hizmet sunan Doğuş Center Maslak alışveriş merkezi sayesinde temizlik, güvenlik, depo elemanı, reyon ve stok sayımı elemanı, danışma elemanı gibi işlerde yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca ilgili iş kolları hakkında deneyimli olmanız da gerekmiyor. Firma icra etmek istediğiniz iş kolu hakkında eğitim programları da sunabiliyor.

2019 Yılında Sunulan Günlük Ek İş

İstanbul’un tüm bölümlerinden ulaşılan alışveriş merkezinden günlük ek iş avantajlarından faydalanabilirsiniz. SSK, yol masrafı ve asgari ücret üzerinden günlük temizlikçi, güvenlik elemanı gibi yüksek maaşlı işler için alışveriş merkezine başvuru yapabilirsiniz. Hayal ettiğiniz ek işler için sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4f3d5

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=218a5