0212 909 39 16

Digivega 284 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Digivega yenilikçi yapısı ile ülkemizde marka değeri büyüyen bir yapıya sahiptir. Doğrudan pazarlama sistemi ile büyük markalara bulundukları sektör ile alakalı kurumsal çözümler konusunda destek vermektedir. Büyümesinin sırlarından biri de yeniliklere açık olmasından kaynaklanmaktadır Digivega markalara kurumsal kimlik konusunda oldukça bir hizmet sağlamakta ve bulunduğu sektörlerde iyi bir prestij sahibidir. Digivega son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni yatırımlar yapan markalar ile sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca Digivega iş ilanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca kurumsal çözümler ve diğer kategorilerde Türkiye’nin dev markaları çalışan Digivega ile çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

Digivega Ajans Hakkında

Digivega tarafından destek verilen markalar kendi sektörlerinde yaptıkları hizmetler ile kalite konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Markaların yaptığı işlerle reklam konusunda büyümeye devam ederken kurumsal iletişim uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca Digivega Kurumsal İletişim Uzmanı iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan Digivega bünyesinde kurumsal çözümler konusunda personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli ajanslardan biridir.

Digivega İş İlanları

Kurumsal çözümler alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler Digivega iş ilanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Türkiye çapında kalitesini kanıtlamış olan markalar Digivega sayesinde kurumsal çözümler yapabilmektedir. Kariyer beklentisi olan bireylerin şirketin yardıma ihtiyaç duyduğu konular hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Ayrıca sektörün her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lisans mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Digivega Kurumsal İletişim Uzmanı İş İlanları

Digivega bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Satış ve misafir memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı kurumsal çözümler konusunda iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca bireylerin Digivega Kurumsal İletişim Uzmanı iş ilanları sayesinde oldukça iyi bir kariyer hedefi şansı bulunmaktadır. Markanın kurumsal iletişim uzmanlarından beklentisi misafir memnuniyetini en üst seviyede tutarak ciddi bir kitle yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır. Ayrıca bireylerin esnek çalışma saatlerine uygun olması ve tam zamanlı olarak çalışması beklentiler arasında yer almaktadır. Kurumsal İletişim Uzmanlarının güler yüzlü olması marka bilinirliğini artırmaya yönelik yüksek performans sağlaması, ayrıca bu işi isteyen bireylerin sosyal bilinci yüksek ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve aşina olması gerekmektedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=58fcb

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Reklam
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Emniyettepe Mah. Selam Sok. Ahikent Villaları No:22 Eyüpsultan/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=51ed5