0212 909 39 16

Demirören İstiklal AVM 245 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Meşhur İstiklal Caddesi’nin gözbebeği olan Demirören İstiklal AVM 17 Mart 2011 yılında herkese kapılarını açmıştır. İstanbul’un görülecek turistik yerleri arasında yer alan Taksim Meydanı yılda 5,5 milyon turist ağırlamaktadır. Bu yüzden çok fazla yeni yüz ve farklı ülkelerdeki insanlar ile karşılaşabilirsiniz. 41 mağazası ve 19.000 bin metrekarelik bir alana sahiptir. Demirören İstiklal AVM’nin en güzel yeri giriş bölümüdür. AVM’nin kendiliğinden açılan cam kapıları bulunmamaktadır. İçeriye güvenlik kontrolünden sonra girebilmeniz mümkündür. İstiklal Meydanı’nın havasından esinlenerek böyle mimariye başvurulmuştur.  Demirören İstiklal AVM’nin otopark katı bulunmamaktadır. Konumu gereği istiklal meydanı Osmanlı zamanından bu yana varlığını sürdürmektedir. Birçok tarihi eser binalar halen belediyemiz tarafından korunmaktadır. Tarihi dokuyu bozmamak adına otopark katı yapılmamıştır. Metro ile çok rahat bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.  Yemek katı, sinema salonları, alışveriş mağazaları ücretsiz wi-fi, bebek bakım odası ve engelli tuvaletleri yer almaktadır.

Demirören İstiklal AVM Eğlence ve İş İlanları

Kurumsal bir firmada işe başlamak iş gücünüzü etkilemektedir. Demirören İstiklal AVM sizlere rahat ve huzurlu bir ortam sağlamaktadır. Asıl amaçları ise personellerin çalışma koşullarına önem vermektir. Konumu gereği ulaşım oldukça kolaydır. Hemen hemen her yerden metro ile ulaşım sağlanmaktadır. Gerektiğinde vardiya sistemi ile çalışılabilmektedir. Demirören İstiklal AVM’nin bir diğeri özelliği mağazaların genişliğidir. Bu sayede birçok ürün yer almaktadır. Alışveriş için sizlere çok fazla seçenek sunmaktadır. AVM’nin en alt katında elektronik mağazası bulunmaktadır. Büyüklüğü ile çeşitli markalara ev sahipliği yapmaktadır. Akıllı telefonlar, buzdolapları, çamaşır makineleri, bilgisayar ve laptop gibi bir çok ürün bulunmaktadır. İhtiyacınız olan elektronik cihaza en uygun şekilde ulaşarak satın alabilirsiniz. İstiklal meydanı sinema ve tiyatronun kalbidir. Bu yüzden Demirören İstiklal AVM’nin içinde sinema salonları vardır. Sinema için bilet gişesi elemanları ve içeride salonları bulmanız için görevlileri çalışmaktadır. Her türlü şikâyet ve önerilerinizi iletişim bölümünden gönderebilirsiniz. Öneri ve şikâyetler 3 iş günü içinde değerlendirilerek tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Müşteri şikâyet ve öneriler göz önünde bulunarak değişikliğe gidebilmektedir. Önemli olan müşteri memnuniyetidir. Personellerin çalışma ortamlarını da düzenlemek öncelikler arasında yer almaktadır. İş imkânları sağlayarak bu ortamın bir parçası olmanızı temenni etmekteyiz.

Demirören İstiklal AVM İş İlanlarına Nasıl Başvurulur

Demirören istiklal AVM’de çalışmak isteyenler web sitesine giriş yaparak iletişim bölümünden CV’lerini mail atmaları gerekmektedir. İlanlar değerlendirip tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Temizlik, güvenlik ve yemek katı temizliği vb. gibi iş ilanları bulunmaktadır. Öğrenciler için part time iş ilanlarına yer verilmektedir. İstenildiği takdirde günlük ek iş ve ek iş ilanları için başvuru yapılmaktadır. Mağazalar için reyon elemanları ve mağaza düzenleyici elemanları aranmaktadır. Sinema salonları, güvenlik, temizlik ve danışma masaları için eleman başvuruları yapılabilmektedir. Turistlerin uğrak yeri olan istiklal meydanından çalışmak için iyi derecede İngilizce bilmek şarttır. Bu durumu değerlendirip ona göre başvuru yapabilirsiniz. CV’nizi hazırlarken iletişim bilgilerinizi doğruluğuna dikkat etmelisiniz. Mesleğinizi ve daha önce yaptığınız işleri tarih sırasına göre düzenleyip CV’nizi hazırlayabilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz okulunuzun adını ve okuduğunuz bölümü yazarak Demirören AVM iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.  Okuduğunuz bölüm fark etmeksizin iş ilanlarınız değerlendirilmektedir. Gönderilen CV’ler insan kaynakları dosyasında saklanmaktadır. CV’niz durumu hakkında bilgi almak isterseniz çalışma saatlerinde iletişime geçebilirsiniz. AVM ilanları için sitemize giriş yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=02c99

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9259f