0212 909 39 16

DAGI 331 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

1989 yılı itibariyle İstanbul Şişli’deki Akmerkez’de ticari hayatına start veren Dagi firması yıllar içerisindeki istikrarlı büyümesini günümüzde de sürdürmeye devam ediyor. 1989 yılındaki ilk şubesinin ardından, ulusal bir firma halini alan Dagi erkek, kadın çocuk iç giyim ve pijama ürünlerinde yüzde 100 ‘Türk Markası’ olma unvanını taşıyor. 2004 yılı itibariyle geçirdiği köklü değişimle paydaş ve yatırımcı sayısını arttıran Dagi, çok daha büyük bir üretim alanına sahip oldu ve bu günlere geldi.

Dagi Hakkında

Kurulduğu günden bu yana, sektöre ait tüm dinamikleri yakından takip eden Dagi, gerek dünya modasını yakından takip etmesi ile, gerekse tasarım anlayışı ve pazarlama becerileriyle her zaman sektörün öncü kuruluşları arasında yer almayı başardı. Farklı bir marka kimliği olan firma uzunca bir süre yabancı kaynaklı bir firma olarak bilindi anca %100 yerli üretim bir firmaydı.

Dagi’nin gelecek hedefleri içerisinde; faaliyet gösterilen sektörde meydana gelen yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek, Türkiye’nin bu alanda önder ülkelerden biri olmasını sağlayan bir firma olarak adının duyurulmasını sağlamak.

Kısacası hem firmanın hem de ülkemizin uluslararası platformlarda adını duyurmak ve tercih edilmesini sağlamak.

Tüm bunların yanı sıra, farklı görevler üstlenerek dâhil oldukları sosyal sorumluluk projeleri Dagi’nin kurum kültürünü, insana, doğaya ve topluma bakış açısına paralel olarak şekilleniyor.  Bu durumda firmanın ülkemize kattığı bir diğer değer olarak karşımıza çıkıyor.

Dagi İş Fırsatları

Dagi iş fırsatları bazında özellikle 2004 yılı itibariyle meydana gelen köklü ve olumlu değişimler yaşamasının ardından, özellikle kadın istihdamını destekleyen öncü firmalardan biri olma yolunda ciddi adımlar attı. Her geçen gün açılan yeni şubelere paralel olarak, açılan Dagi iş ilanları farklı meslek guruplarından ve eğitim seviyelerinden binlerce kadının aktif çalışma hayatına katılmasına olanak sağlıyor.  

Dagi mağazalarında iş ilanlarının içeriklerine doğrudan şirketin kurumsal web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, farklı iş arama platformlarından ve sitelerinden de ulaşabilirsiniz.  Binlerce kadın çalışanın kariyer hedeflerine ulaşabilmeleri için izledikleri yolda tam da kurumsal adına yakışır bir biçimde destek olan Dagi, aynı zamanda verdiği eğitimlerle de personellerinin her anlamda donanım kazanmalarını sağlıyor.

Bu eğitiminler neticesinde Dagi iş başvurusu sonrası işe başlamış olan bireyler, hedef kitlenin istek ve beklentilerinin ne olduğuna dair daha analizler yapabiliyor ve bunun doğal bir sonucu olarak Dagi firmasının, istikrarlı ve planlı büyümesi devam ediyor.

 

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=63f3e

This company has no active jobs

DAGI

(0)
Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Satış
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Birahane Sok. Koç Plaza No:3/1 Şişli / İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=fda05