0212 909 39 16

CVPLUS Search & Selection 568 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

CVPLUS Search & Selection hakkında:

CVPLUS İnsan Kaynakları alanında uzmanlaşmış danışman kadrosuyla, Başta Profesyonel Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri olmak üzere İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri sunmaktadır.

CVPLUS Yönetim Kadrosu ve Danışmanları İnsan Kaynakları konusunda uzun yıllar edindikleri deneyimlerini uzmanlıkları ile birleştirerek. Adaylara daha etkin ve verimli yollardan erişim sağlarken, şirketler için ise daha kolay, süratli ve etkili çözümler üretebilmektedir. Bu da CVPLUS’ın müşteriler ve adaylar arasında birleştirici köprü görevini yürütmesini sağlar.

CVPLUS Farklı sektörlerdeki hizmet verdiği firmalara artı değer katmayı ana hedefi olarak belirlemiştir. Bununda ancak doğru iş gücü yönetimi yani İnsan Kaynakları yönetimiyle mümkün olabileceğinin bilincindedir. Mevcut sektörlerdeki ekonomik büyümenin ve kalitenin artmasının mutlak yolunun nitelikle insan kaynağından geçmekte olduğunu bilmekte ve konuda sektörlerin hedeflerine uygun insan kaynağı standartlarını oluşturmasına katkıda bulunmaktadır.

Gizlilik esasına gösterdiği hassasiyetten dolayı adayların güven içerisinde başvurular yapmasını sağlamaktadır. Aday ve Firma arasındaki köprü oluşturma misyonunun gerektirdiği tarafsızlığı, adayın beklediği kalite ve ilgiye gösterdiği hassasiyetle ispatlamaya çalışmaktadır.

CVPLUS Firma tarafı için en titiz referans araştırmasını yaparak, firma değerleri, kültürü ve beklentilerine en uygun aday profiliyle karşılaşmasındaki önemli rolünün bilinciyle hareket etmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

Misyon:

Profesyonel, hızlı, farklı çözümler ile sektörünün lider firmalarına insan kaynaklarının amacına uygun en doğru, en yüksek verimlilikte hizmet etmektir.

Vizyon:

Sektörünün geleceğine yön veren, standartların oluşmasında etkin rol oynayan, lider veya lider olmayı hedefleyen firmaların tercih edilen insan kaynakları danışmanı olmaktır.

Değerler:

CVPLUS tüm faaliyetlerini profesyonel, tarafsız, mesleki ahlak ve titizlik çerçevesinde gerçekleştirmektedir

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=1e3de

CVPLUS Search & Selection has posted 41 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 41 Jobs
  • Kategori Danışmanlık
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Adres: İçerenköy Mh. Karaman Çiftlik Yolu Cd. Firuze Sk. Secretcv Plaza No:2 Ataşehir - İSTANBUL
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cacbf