0212 909 39 16

CornerStone Group 323 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

35 ülkede faaliyet göstermekte olan Cornerstone-Group, bölgesel gereksinimleri ve sektör beklentilerini dikkate alır. İnsan kaynaklarının ihtiyaç duyulduğu ölçüde tespiti ve temini süreçlerinde, Cornerstone Group yönetici iş ilanları son derece etkili çözümleri beraberinde getirir. En iyilerle çalışma ve en iyileri yönetecek adayları tespit etme gibi olağanüstü sorumluluğu üstlenen Cornerstone, başarıyı elde etmek için yalnızca profesyonelleri tercih etmektedir.

İşe alım süreci geçmişte tek boyutlu olarak incelenmekteydi. Başvuru yapan adayların yeterli liyakata sahip olduklarına inanıldığında, büyük ihtimalle arayış sona ermekte ve personel görev başı yapmaktaydı. Ancak günümüzde durum tamamen tersine dönmüş vaziyette gözüküyor. Üstelik yüksek risk grubuna ait olan kadrolarda çalışacak yöneticiler için süreç tamamen değişti! Çok yönlü, kendisini belli eden yönetici adaylarını, muazzam kurumlar için, Cornerstone garantisi ile buluyor.

Cornerstone İşe Alım Sürecinde Ne Yapar?

Şirketleri, kurumsal kimliğe kavuşmuş kurumları yönetecek adayların sıradan Cornerstone Group yönetici iş ilanları sonucunda bulunması gibi bir süreçten çok daha farklı adımlar atılmaktadır. İyi bir aday öncelikle kurumun ilgilisini ve tecrübeli anlayışını bekler. Liderlik kalitesinin yüksek seviyede teknoloji becerileri içermesi günümüzde artık şart görülüyor! Zorlu stratejileri ve kritik adımları atacak liderlerin seçimi için görev alan kurumların çeşitlilik ve yüksek uzmanlık gerektirdiği aşikardır.

 • En iyiyi iş ilanları ile arama dönemi, başarılı olmak adına artık geride kaldı,
 • %40’a yakın yöneticinin ilk bir buçuk yıllık deneyimleri sırasında başarısız kalmaları gösteriyor ki; Cornerstone gibi, geniş çeşitlilik ve tecrübeye sahip kuruluşların, sürece dahil olmaları şart!
 • Cornerstone ile 5 yıldız kalitesinde yönetici adaylarının araştırması, tespiti ve yönlendirilmesi sağlanır. Gerekli durumlarda adayların eğitilmeleri sağlanır.

Cornerstone Profesyonellik Alanları Nelerdir?

Cornerstone alanında en iyi olan uzmanlarla ve kurumlarla çalışmayı tercih etmektedir. Sadece işe alım sürecini yürütülmesi, aday tespiti ve adayların eğitilmesi gibi süreçlerle uğraşmaz. Bununla birlikte sektörün ihtiyaç duyduğu yenilikleri ve müşteri yönetici ilişkilerinin belirlenmesini de sağlar. Forbes ile bağlantısını devam ettiren kurum, ekonominin en güçlü çarklarının hareket ettirilmesinde, üstün görev anlayışını sürdürmeye devam eder.

Cornerstone yönetici iş ilanları, kurum yönetimi, kampanya ve ilişkilerin devamı görevlerini üstlendiği başlıca alanlar şu şekildedir;

 • Sağlık Bilimleri,
 • Finans Teknolojileri ve Servisleri,
 • Tüketim ve Üretim,
 • Teknoloji,
 • Kişisel Eşitlik,
 • Altyapı ve Üstyapı Faaliyetleri,
 • İnsan Kaynakları,
 • Ekonomi ve Mevzuat Konuları,
 • Satış ve Piyasa Uzmanlığı

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f7ca7

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b9dc0