0212 909 39 16

Civil Mağazacılık A.Ş. 62 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul Kartal Cevizli’ de 1996 yılında 0-14 yaş bebek ve çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu.

 

Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Civil Çocuk Dünyası; www.civilim.com siz müşterilerimizin de teveccühüyle kısa zamanda yurt içinde 67, yurt dışında 4 mağazası ve 2000’den fazla çalışanıyla 100.000 m2 satış alanına ulaştı.

 

Üreticilerden aldığı ürünleri satan Civil Çocuk Dünyası, ürün seçebilme avantajı ile her yıl 650 markaya ait yaklaşık 42000 çeşit ürünü siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

 

Civil Çocuk Dünyası reyonlarında hamile elbisesi ve hastane çıkışları ile tanıştığımız anne ve çocuk ile 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsayan geniş ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletiyoruz.

 

Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlerden aldıkları hediyelerle ürünlerimizi deneme fırsatı bulan vatandaşlarımızın yoğun talepleri ile açtığımız www.civilim.com üzerinden de mağazalarımızla aynı fiyat ve imkanlarla tüm Türkiye’den tek tıkla güvenli bir şekilde zahmete girmeden alışveriş yapabilirsiniz.

 

Türkiye’nin bir çok noktasında yerli ve yabancı hedef kitleye hitap eden Civil çocuk dünyası “hem kaliteli, hem de 365 gün indirimli” sloganıyla Türkiye’ye hizmet vermeye devam ediyor.

 

Civil Çocuk Dünyası “0-14 Yaşta Yok Yok” ilkesinin gereğini öz sermayesi ile büyüyerek yerine getirmeye devam edecektir.

Misyonumuz

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, mutlu çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterimizle buluşturmak.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt dışın da öz, sermayemizle büyüme hedeflerimizi geliştirerek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle anne, bebek ve çocuk mağazacılığı sektöründe öncü firma olmaktır.

Değerlerimiz

 1. Kaliteli hizmet sunmak
 2. Dürüst olmak
 3. Güler yüzlü olmak
 4. Sonuç odaklı olmak
 5. Değer katmak
 6. Hoşgörülü olmak
 7. Gelişim odaklı olmak
 8. Çevreyi korumak

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=05d79

Civil Mağazacılık A.Ş. has posted 4 jobs

Şirket Bilgileri
 • Toplam İlan 4 Jobs
 • Kategori Tekstil
 • Lokasyon Kocaeli
 • Adres Civilim.com bir Civil Mağazacılık AŞ hizmetidir. Cumhuriyet Mahallesi Cihan Sokak No:20 Çayırova - Kocaeli
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=2ae2e