0212 909 39 16

City`s Nişantaşı AVM 221 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

City`s Nişantaşı AVM İstanbul’un Nişantaşı’nda Teşvikiye Caddesi’nde yer alıyor. Ünlü mimar Sinan Kafadarın projesidir. Toplamda 126 mağazası bulunuyor. Daha çok moda takipçilerine, marka düşkünlerine hitap ediyor. Dekorasyon bakımından teknik altyapı ve fiziksel özellikleri ile farklı bir imaja sahiptir. 126 mağazaya sahip olan AVM’de yaklaşık 2200 personel çalışıyor. Toplam 10 kata sahiptir. Bu katların 6 katı otopark alanı için hizmet veriyor. Otopark alanı ortalama 1600 araç kapasitene sahiptir. Toplamda 7 tane sinema salonu bulunuyor. 803 koltuk kapasitesine sahiptir.  Cinemaximum sinema katı en üst katta olması avantaj sağlıyor. Işıklandırma sistemi ve dizaynı sayesinde güze bir görüntü vererek, herkes tarafından beğenilerek alışveriş yaptığı AVM’lerin başında yer alıyor.

City`s Nişantaşı AVM Genel Özellikleri Ve İş İmkânı

City`s Nişantaşı AVM herkes tarafından tercih edilen alışveriş merkezidir. Ulaşım oldukça kolaydır. Beşiktaş kısmından gelmek için akaretler yolu ve Dolmabahçe çıkışı kullanılıyor. Mecidiyeköy’den ve taksim tarafından gelmekte kolaydır. Araçsız gelecek kişiler içinde, birçok otobüs ve dolmuşlar bulunuyor. City`s Nişantaşı AVM’de çalışmak isteyenler için mağazalarda ve internet sitesinde birçok iş ilanları bulunuyor.  City`s Nişantaşı alışveriş merkezinde 126 mağazada personele sürekli olarak ihtiyaç duyulur. Alışverişe ihtiyaç duyulan mağazalarda çalıştırılmak  için personel  alımları olur.  İnternet sitelerinde  İş ilanı sayfalarında bu ilanları görmek mümkündür.

Avm’de Birçok Alanda Personele İhtiyaç Duyulur

Mağazacılık sektörünün gelişmesi ile iş istihdamında artış meydana geldi. Bunların bir kısmını alışveriş merkezlerinde ki mağazalar oluşturuyor. City`s Nişantaşı alışveriş merkezinde bulunan mağazalarda genelde çalışmak için öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Çünkü okul öncesi ve okul sonrası çalışma saatleri uygundur. Çalışma vardiyalarını  okul günlerine göre belirlenebiliyor. AVM’de bulunan birçok mağaza günlük eleman arayışında olduğunu bildiriyor. Türkiye’ye gelen turist sayısı oldukça fazladır. Arapların ağırlıklı olarak mağazalarda bulunan giyimleri satın alma potansiyelleri yüksek olur. Aşırı yoğunluğun yaşandığı AVM’lerde çalışma imkânı bulmak kolaydır.  Ek iş ilanları  internet sitelerinde bulmak oldukça kolaydır. Mağazacılık dışında  günlük temizlikçi personeli de aranıyor. Günlük ek iş arayan kişiler genelde bu tarz işleri tercih ediyor. Mağazalar stok sayım ve reyon düzenlemede zorluk çekmemesi için personel arayışı içine girerler. Başvurularınızı yapmak için  City`s Nişantaşı alışveriş merkezinde bulunan insan kaynakları bölümünden destek alabilirsiniz.

Alışveriş Merkezlerine Başvuru Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

AVM’ler de birçok alanlarda personele ihtiyaç duyarlar. Her yaşta kişilere uygun işleri bulmak mümkündür. City`s Nişantaşı alışveriş merkezinin en önemli işi güvenliğinin sağlanmasıdır. Güvenlik firmaları AVM projelerine önem vererek donanımlı personel tercih ederler. AVM’lerde bulunan güvenlik görevlileri silah bulundurmazlar. Yasa gereği cop ve kelepçe kullanmak zorundadırlar. Güvenlik görevlisi işini yapmak isteyen kişiler AVM giriş, çıkış ve otopark kısmında bulunan noktalarda bulunurlar. Bunlar dışında mağaza içinde de güvenlik görevlilerini görmek mümkündür. Mağaza, güvenlik ve temizlik işlerine başvuru yapmadan önce güzel bir cv düzenlemeniz gerekiyor. Bunun için profesyonel olarak destek alabileceğiniz cv örnekleri internet sitelerinde bulmak mümkündür. Hazırlayacağınız CV’lerde mutlaka vesikalık fotoğrafınız bulunmalıdır. İş başvurusunu internet sitesinden yapmamanız durumunda AVM’ye hazırlayacağınız cv ile gelip başvuru yapabilirsiniz. Mutlaka klasik giyinerek başvuruya ve görüşmeye gitmelisiniz.  İlgili bütün eleman ilanlarını incelemek için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d4ebb

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e64b4