0212 909 39 16

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. 277 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş., hisselerinin %51’i Cigna Nederland Gamma B.V. ve %49’u QNB Finansbank A.Ş.ye ait olan bir ortak girişimdir.
Cigna Finans Emeklilik, kurulduğu 2012 yılında bireysel emeklilik ile hayat ve kaza sigortaları branşlarında ana ortağı ve dağıtım kanalı olan QNB Finansbank ile yarattığı sinerjiyi daha da arttırarak sektördeki konumunu güçlendirmiştir. Bireysel emeklilik, hayat ve kaza sigortaları branşlarında uluslararası standartlarda hizmet veren, dinamik, yenilikçi, rekabetçi özellikleriyle sektörün güçlü şirketlerindendir.
QNB Finansbank’ın engin tecrübesi, yetkin insan kaynağı, güçlü mali yapısı ve yaygın şube yapılanması, faaliyete geçtiği ilk günden bu yana Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunumunda temel dayanağı teşkil etmektedir.
Cigna Finans Emeklilik’in hedefi, sektörde hızlı ve sürdürülebilir bir büyüme kaydeden, müşteri odaklı, yenilikçi ve fark yaratan bir emeklilik ve hayat sigorta şirketi olarak müşterilerine iyi hizmeti sunmaya devam etmektir.
Temel amacımız, ana dağıtım kanalımız QNB Finansbank’ın müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yeni ve rekabetçi ürünler geliştirerek şirketimizin pazar payını arttırmaktır. Ayrıca müşterilerimiz nezdinde kazanmış olduğumuz güven ve memnuniyeti devam ettirmeyi  ve QNB Finansbank’ın finans piyasasındaki itibarına ve güvenilirliğine yakışan bir yöntem anlayışı ile şirket imajını ve kârlılığını gözeterek sektörde fark yaratan bir emeklilik şirketi olmayı hedefliyoruz.

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a6ec4

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. has posted 8 jobs

Şirket Bilgileri
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=eee6d