0212 909 39 16

Çekmeköy Beşyıldız 230 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilimizin en prestijli alışveriş merkezleri listesinde bulunan Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi maksimum konfor sunuyor. Geniş alanda hizmet sunan devasa alışveriş merkezinde aradığınız tüm ürünlere ekonomik fiyat tarifesinden ulaşabilirsiniz. Köklü bir geçmişe sahip olan Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi bu sayede geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. İndirimli fiyat tarifesi sunan alışveriş merkezinden bu sayede pek çok ürünleri ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi Özellikleri

Beklentilerine hitap eden alışveriş merkezi geniş özelliklere sahiptir. Bu sayede günlük iş ilanları için de Çekmeköy Beşyıldız AVM üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dinamik ve çalışkan kadrosu ile avantajlar sunan alışveriş merkezi geniş  otopark alanına sahiptir. Ücretsiz otopark alanı sayesinde aracınız ile alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. Çekmeköy Beşyıldız AVM bünyesinde engelli bölümü, çocuk beslenme bölümü, kafeterya, idare bölümü, temizlik personeli, bölümü, güvenlik bölümü, alışveriş mağazaları bölümü, dinlenme bölümü gibi birçok özellikler bulunduruyor.

Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi Mesai Saatleri

Kaliteli hizmetler sunan Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi açılış saati 09.00 olup kapanış saati ise 22.00’dır. Bu sayede uzun saatler boyunca alışveriş merkezinde keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi yılların deneyimlerine sahiptir. Bu sayede Türkiye’nin en kaliteli alışveriş merkezleri listesinde yer alıyor. Çekmeköy bölgesinden İstanbul geneline hizmet sunan kaliteli alışveriş merkezi dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapıyor.

Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi Hakkında

Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi 2003 tarihinde Beşyıldız sitelerine yakın mesafede 5000 metrekarelik devasa bir alanda hizmete sunulmuştur. Bünyesinde toplamda 24 adet mağaza ve 4 devasa salondan meydana gelen sinema bölümüne yer veriyor. Çekmeköy Ekşioğlu Alışveriş Merkezi olarak da isimlendirilen alışveriş merkezi özellikle de Çekmeköy bölgesinden yoğun olarak tercih ediliyor. Özellikle de sinema bölümlerine sahip olması sayesinde Çekmeköy sakinlerinin uğrak merkezi haline gelmiştir.

Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi Bulunduğu Konum

İstanbul Çekmeköy bölgesinde yer alan alışveriş merkezine ulaşım ise oldukça kolaydır. Günlük iş ilanı sunulan alışveriş merkezine Ümraniye, Kartal, Kadıköy, Mecidiyeköy ve Üsküdar bölgesinden kalkan Çekmeköy ve Şahinbey otobüsleri üzerinden Çekmeköy mezarlığı durağına ulaşılıyor. Buradan indikten yaklaşık olarak 100 metre yol kat edilerek alışveriş merkezine erişim sağlanabiliyor. Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi Mimar Sinan, Yavuz Selim Caddesi, 34782 Çekmeköy/İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi Otopark Durumu

Kalıcı ek iş ilanları duyuran Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi kaliteli bir araç park alanı sunuyor. Modern yapıya sahip olan otopark alanında alışveriş merkezi çalışma saatleri aralığında aracınızı ücretsiz olarak park edebilirsiniz. Eğitimli otopark personeli sayesinde aracınızı güvenle otopark alanına bırakabilirsiniz. Bu merkezde aradığınız her türlü iş ilanını sitemizden bulabilirsiniz.

Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezinin Avantajları

Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi İstanbul’un merkezine yakın bir konumda yer alıyor. Bu sayede pekçok bölgelerden alışveriş merkezine dakikalar içerisinde erişim sağlayabiliyorsunuz. Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi isminden de anlaşılacağı üzere oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede ev ürünleri, temizlik ve bakım ürünleri, züccaciye, sağlık ürünleri, elektrik ve elektronik ürünleri gibi birçok alanda ürünler satın alabilirsiniz.

Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezi İş İlanları

Kaliteli alışveriş merkezi 2018 döneminde olduğu gibi 2019 döneminde de birçok farklı kategorilerden günlük ek iş ilanı sunuyor. Genç yaş kuşaklarının bir numaralı tercihi olan Çekmeköy Beşyıldız Alışveriş Merkezinde bu sayede temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, danışman, stok sayımı ve reyon görevlisi olarak işe başlayabiliyorsunuz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4f3cf

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=2c23c