0212 909 39 16

Carrefour Bahçepark 233 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Carrefour Bahçepark, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki en önemli alışveriş merkezleri arasındadır. Carrefour Bahçepark, çok geniş bir alana kurulmuş yapısı ile yaklaşık sekiz yüz araçlık geniş bir otoparka sahiptir. Bahçelievler’de bulunan alışveriş merkezi, Avrupai Mimarisi ve nezih ortamı ile öne çıkan merkezler arasındadır. Her yaştan kesimin zevkli zamanlar geçireceği alışveriş merkezlerindendir. Ayrıca, ziyaretçilerinin güvenliği için her türlü önlem alınmıştır. Yangın alarmı, güvenlik sistemi gibi çok farklı önlemlerle, gelen müşterilerin emniyeti sağlanmaktadır. Ayrıca, bebekli ailelerin de rahat edebileceği mekânlar arasında başı çekmektedir. Bebek bakım odalarında, anne ve bebeklerin rahatı ve güvenliği düşünülmüştür. İşlek bir güzergâhta olması, ulaşım açısından son derece rahat koşullar sunmaktadır.

Carrefour Bahçepark’ta İş İlanları

Carrefour Bahçepark’ta farklı iş kollarında iş ilanları verilmektedir. Özellikle, güvenlik elemanları ve temizlik görevlilerine ihtiyaç çok fazladır. Alışveriş merkezlerinde en çok ihtiyaç duyulan elemanlar, güvenlik personelleri olacaktır. Müşterilerin emniyetine önem veren merkezde, güvenlik personeli alımları da belli zamanlarda yapılmaktadır. Stok sayım elamanları ile reyon sorumluları da ihtiyaç duyulan elemanlar arasındadır. Ayrıca, günlük ek iş arayanlar için de mağazacılık sektörü önerilen iş kolları arasındadır. Yarı zamanlı ya da günlük çalışacaklar için, Carrefour Bahçepark’ta iş ilanları bulunmaktadır. Güvenilir ortam, rahat ulaşım Carrefour Bahçepark’ta iş arayanlar için tercih sebebidir.

Carrefour Bahçepark’ın Ferah ve Nezih Ortamı

Carrefour Bahçepark, geniş alanı ve çok sayıda mağazası ile herkesin severek alışveriş yapacağı yerler arasındadır.  Ünlü markaları, burada görmek mümkündür. Üs katın ışık alan ferah yapısı, burayı diğer alışveriş merkezlerinden ayırmaktadır. Geniş otoparkında engelli vatandaşlar da düşünülmüştür. Eğlence merkezleri, yeme içme alanları ile her yaş grubunun ilgisini çekecek niteliktedir. Farklı damak tatlarına yönelik restoranları bulunur. Fast food alternatifleri de yemek katında yer almaktadır. İşlek yol üzerinde bulunması, toplu taşıma araçları ile ulaşımı kolaylaştırmıştır. Kurumsal çalışan mağazaları ve nezih ortamı ile tercih edilen alışveriş mekânları arasındadır.

Carrefour Bahçepark Her Yaş Kesimine Hitap Eder

Carrefour Bahçepark, fitness salonu ile spor yapmak isteyenler için de öne çıkan merkezler arasındadır. Çocuklara yönelik oyun alanları, yetişkinler için de şık bir buluşma mekânı niteliğindedir. Ayrıca, dışarının havasının içeri alınabilesini sağlayan mekanizması ile de sağlıklı bir ortam sunulmaktadır. Gün ışığını geçiren sistemi sayesinde, üst katta ferah bir alan yaratılmıştır. Her ilgi alanına uygun hobi ve etkinlik mağazası bulunmaktadır. Bu nedenle, her kesimin sıkılmadan vakit geçireceği merkezler arasında öne çıkmaktadır. Yarı zamanlı çalışmak isteyenler için de ek iş ilanları belirli dönemlerde verilmektedir. Öğrenciler ve mevcut işinin dışında ek gelir temin etmek isteyenler için, farklı alternatifler bulunmaktadır. Böyle bir ortamda iş tecrübesi kazanmak, ilerisi için de önemli bir tecrübe olacaktır.

Carrefour Bahçepark’ın İş İlanları Nasıl Takip Edilir?

Carrefour Bahçepark’ta açılacak iş ilanlarını sitemiz üzerinden takip etmek mümkündür. Burada çalışmak için çok fazla sebep yer alır. Bunların başında, iş güvenliği ve kurumsallık yer alır. Maaş ödemeleri zamanında yapılmaktadır. Sigorta girişleri ve takibi konusunda titiz yaklaşımlar sergilenir. Ayrıntılı yazılacak bir özgeçmiş ile açılan iş ilanı için sitemiz üzerinden iş başvurusu yapmak mümkündür.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5d777

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=11fd9