0212 909 39 16

Carousel AVM 276 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasında Bakırköy ilçesinde Zeytinlik Mahallesi bölgesinde Halid Ziya Uşaklıgil Caddesi’nde kurulmuş olan Carousel AVM öncü ve köklü alışveriş merkezleri arasındadır. Capacity Alışveriş Merkezi ile komşu olan alışveriş merkezi konum olarak gayet rahat ve güvenilir bir yerde konumlanmıştır. 1995 ziyaretçilerinin hizmetine açılmış olan alışveriş merkezi 13.172 metre kare alana inşa edilmiştir. Atatürk Havalimanı’na yakın bir konumda bulunan yer toplu taşıma araçlarının olduğu yere çok yakın mesafede bulunmaktadır. Otobüs, metrobüs ve metro gibi toplu taşıma araçları ile rahatlıkla gelinebilecek bir konumda bulunan alışveriş merkezine kendi özel arabanızla da gelebilirsiniz. Merkezi yerlere yakın bir yerde bulunmaktadır.

Özellikleri

İstanbul’un 4’üncü alışveriş merkezi olarak açılmış eski bir alışveriş merkezidir. İstanbul’un öncü ve köklü alışveriş merkezleri arasında gelir. Alışveriş merkezi son derece modern ve en son teknolojiyle donatılarak yenilenmiştir. Sabah saat 10.00’da açılan ve akşam saat 22.00’da kapanan alışveriş merkezi kurulduğu günden bu yana hala canlılığını korumaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir misyona sahiptir. Bünyesinde lüks ve kaliteli yerli, yabancı mağazaları, kafeteryaları, rahat ve geniş koltukları bulunan sineması, geniş bir araç kapasiteye sahip otoparkı, çocuk eğlence yerleri, iç mekânın ortasında bulunan atlıkarınca etkinliği, görme engelliler için bulunan Türkcell Hayat Ortağım uygulaması bunlardan sadece bazılarıdır.

Ulaşım

Alışveriş merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Kendi araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da kullanarak alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. Kendi aracınızla geldiğinizde alışveriş merkezinin otoparkında istifade edebilirsiniz. Alışveriş merkezinin otoparkı alışveriş yapmayanlar için ilk yarım saat ücretsizdir. Alışveriş yapanlar için tam gün ücretsizdir. Yaklaşık 750 aracın bulunabileceği kapalı otoparkı bulunmaktadır. Alışveriş merkezine otobüsle gelmek isteyen ziyaretçiler 72T, 98H, metro ile gelmek isteyen ziyaretçiler M1A, dolmuşla gelmek isteyen ziyaretçiler ise Bakırköy / Kemalpaşa veya Taksim / Florya dolmuşlarını kullanabilirler. Alışveriş merkezine hem Marmarayı, hem de IDO vapuru kullanarak da gelebilirsiniz.

İş Fırsatları

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde çok sayıda güvenlik görevlisi ve günlük temizlik elemanı çalışmaktadır. Ayrıyeten alışveriş mağazası içerisinde bulunan mağazalar çok sayıda iş ilanı vererek personel aramaktadırlar. İş arayan ve çalışmak isteyen kişiler için verilmiş olan iş ilanları gençlerin meslek edinmeleri ve para kazanmaları için verilmiş büyük bir imkândır. Mağazalar internet üzerinde de günlük ek iş olarak da ilan vermektedirler. Bu ilan özellikle hafta sonları part time çalışmak isteyen kişilere hitap etmektedir. Mağazalar genellikle kadrolarında çalıştırmak için değişik departmanlarda personel aramaktadırlar. Stok sayımı elemanı, reyon sorumlusu, depo elemanı, kasiyer, günlük temizlikçi, güvenlik personeli, mağaza müdür yardımcısı gibi çok sayıda departmanlara eleman bulmak için ek iş ilanları adıyla çalışmak isteyenlere fırsat sunmaktadır.

Çalışmak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Mağazaların vermiş olduğu ilanlara başvuru yapmak isteyen kişiler en son çalıştığı yerleri belirtip güzel bir özgeçmiş hazırlamaları gerekir. En son çalıştığı yerdeki amirinin ismini ve telefon numarasını belirtip tarih sıralamasına dikkat edip firmalara kendilerini çok iyi ifade etmelidir. Görüşmelere gidildiğinde kıyafete önem gösterilmelidir. Böyle yapmaları kendilerinin işe alımını oldukça hızlandıracaktır. Sitemiz üzerinden ilgilenmiş olduğunuz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=78042

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=7893b