0212 909 39 16

Carium AVM 305 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un en görkemli ve en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Carium AVM bu nedenle sektörde öncü bir konumda yer alıyor. Görkemli yapısı ve şık alışveriş mağazaları ile beğeni toplayan dev alışveriş merkezi 2019 yılında da en iyi fiyat tarifesi üzerinden hizmetler sunuyor. Profesyonel çalışanları ve geniş hizmet katalogları ile geniş bir müşteri yelpazesine sahip olan alışveriş merkezi bu sebeple İstanbul’un en kaliteli alışveriş merkezleri listesinde yerini alıyor. Dünyaca ünlü mağazaların yer aldığı alışveriş merkezinde bu sebeple A’dan Z’ye kadar aradığınız tüm ürünleri bulabiliyorsunuz. Çeşitli ürünlerde indirim kampanyalarına da imza atan alışveriş mağazasından bu sayede ekonomik yönden de avantajlı olabiliyorsunuz.

Alışveriş Merkezinin Özellikleri

İstanbul’dan iş aradığınızda yapmanız gereken tek şey Carium Alışveriş Merkezi’ne başvurmaktır. Firma pek çok alanlarda iş ilanları sunuyor. Bu sayede öğrenciler, ev hanımları, serbest meslek sahipleri kaliteli işlerde mesai yapabiliyor. Alışveriş merkezi kaliteli ve yüksek güvenlikli bir alanda yer alıyor. Kaliteli otopark alanı sayesinde özel aracınız ile ziyarette bulunmanıza olanak sunuyor. Teknosa, Adidas, Altınyıldız gibi ünlü markalara ev sahipliği yapan alışveriş merkezinden bu sayede tüm alanlarda günlük alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Beylikdüzü bölgesinde hizmet sunan alışveriş merkezine bu sayede İstanbul’un pek çok semtlerinden özellikle metrobüs üzerinden dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Saygın ve eğitimli kadrosu ile beklentileriniz düzeyinde hizmetler sunan alışveriş merkezinden ödemenizi dilerseniz nakit veya dilerseniz kaliteli post cihazları üzerinden tüm banka kredi kartlarınızdan ya da bankamatik kartlarınızdan yapabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinden Sunulan Hizmetler

İnternet dünyasından iş ilanı için alışveriş merkezini tercih edebilirsiniz. Katı kuralların söz konusu olmadığı firmadan bu sayede dilediğiniz meslek alanında yerinizi alabilirsiniz. Kurumsal anlamda hizmetler sunan alışveriş merkezinde kişisel bakım ürünleri, spor kıyafetler, takım elbise çeşitleri, ev ürünleri, besin ürünleri, zücaciye ürünleri satın alabilirsiniz. İstanbul’un birçok semtlerine ayrıca tamamen ücretsiz olarak servis imkânları da sunulan alışveriş merkezinden bu sayede mesai saati başlangıcında ve mesai saati bitiminde servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Alışveriş merkezi ziyaret süreciniz boyunca lüks ve konforlu restoranlarda lezzetli yemek türlerinden, çay ve kahve çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Ek İş Olanakları

Tatmin edici bir maaş üzerinden ek iş ilanları tercih etmek istediğinizde alışveriş merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Temizlikçi, güvenlik elemanı, reyon elemanı, stok sayım elemanı ve danışma gibi birçok alanlarda firmada mesai yapabilirsiniz. Yüksek maaş olanakları ve sosyal hakların sağlandığı alışveriş merkezinden bu sayede tercihiniz doğrultusunda geçici veya kadrolu olarak mesaiye başlayabilirsiniz. Eğitimli kadrosu sayesinde başvurmak istediğiniz iş alanı hakkında ayrıca tamamen ücretsiz olarak eğitim hizmetleri de alabilirsiniz. Firmanın ücretsiz servis olanaklarından da faydalandığınızdan yol masraflarından da kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Yapılabilecek Günlük Ek İşler

Alışveriş merkezinde günlük olarak mesai yapmak istediğinizde temizlik elemanı, reyon elemanı, stok sayım elemanı gibi alanları seçebilirsiniz. Yaş aralığınız ve cinsiyetiniz fark etmeksizin kaliteli bir Özgeçmiş Belgesi hazırlayarak mesai saatleri içerisinde bireysel olarak alışveriş merkezine başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul’un en köklü alışveriş merkezi sayesinde evinizin, eğitim kurumunuzun pek çok giderlerini karşılayabilirsiniz. Vasıflı ve vasıfsız günlük ek iş ilanı sunulan alışveriş merkezinde ek işler yaparak aylık olarak düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=88a26

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6fb4b