0212 909 39 16

Caretta Yazılım 318 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

Caretta Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

1997 yılında kurulmuş olan Caretta Yazılım, firmaların gereksinimlerine uygun özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Caretta, uzman ve deneyimli mühendis ekibi ile müşterilerine özel yazılım projeleri, danışmanlık hizmetleri, dış kaynak hizmetleri ve yazılım servis/destek hizmetleri sunmaktadır. Sürekli geliştirdiği yazılım kalitesi ve yeni teknolojileri uygulama becerisi ile birçok başarılı proje gerçekleştirmiş olan Caretta, 1998 yılından beri Microsoft’un en üst seviye çözüm ortağıdır.

İlaç sektörü yazılım çözümlerinde Türkiye lideri olan Caretta, global kalite standartlarında hazırladığı çözümleriyle EMEA bölgesine yazılım ihraç etmeyi hedeflemektedir. Deloitte tarafından her yıl bilişim sektörü özelinde düzenlenen “Technology Fast 50 Turkey” ve “Technology Fast 500 EMEA” programları içerisinde, 2014 ve 2015 yıllarında yükselen başarı grafiği ile yer almıştır.
Caretta Yazılım, “Bilişim 500” deki yerini her yıl daha üst sıralara taşımaktadır.

20. yılını aynı zamanda Ar-ge merkezi olarak da kutlayan Caretta, mevcut ve potansiyel çalışanlarına birçok gelişim ve kariyer fırsatı sunmaktadır. Lisans 3. ve 4. sınıf öğrencilerine Caretta Akademi programı ile mesleki ve teknik eğitim vererek gelişimlerine katkıda bulunmakta, başarısı ile fark yaratan öğrencilere bünyesinde iş fırsatı sunmaktadır. Çalışanlarına, belirli üniversitelerin Yüksek Lisans ve Doktora programlarında indirim imkanı sağlayan Caretta Yazılım, bu programların belirlediği alanlarda tamamlanması halinde ek finansal destek de sağlamaktadır. Akademik kariyer için geçirilen eğitim sürelerini mesaiden saymakta olan Caretta, bu sayede çalışanlarının gelişim ortağı olmaktadır. Ar-ge faaliyetlerimize katma değer yaratacak ve ticari kazanca dönüşebilecek fikirler Caretta tarafından desteklenmekte ve ödüllendirilmektedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=315fa

Caretta Yazılım has posted 5 jobs

Şirket Bilgileri
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4ee37