0212 909 39 16

Capacity Alışveriş Merkezi 342 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde ve Ataköy 1’inci kısmında bulunan gözde alışveriş merkezlerindendir. Avrupa yakasından ulaşımı gayet kolaydır. İster kendi aracınızla, isterseniz metrobüs, otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarını da kullanarak gelebilirsiniz. Capacity Alışveriş farklı büyüklüklerde 200 taneden fazla yerli ve Avrupa markalarını barındıran mağazalardan oluşur.  9 salonu ve 1500 koltuk kapasiteli sineması, kaliteli zincir restoranları ve kafeleri, otoparkı, çocuk eğlence yerleri vardır. Alışveriş yapmak için bulunan marketi ve diğer değişik hizmetleri ile yaklaşık 155.000 metre karelik alana kurulmuş Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinin başında gelir.

Otopark ve Ulaşımı

Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi yaklaşık 2500 aracın ziyaret edebileceği bir otopark genişliğine sahiptir. Alışveriş merkezinin otoparkı yarım saate kadar ücretsizdir. 30 TL’lik alışveriş yapan kişilere 3 saat ücretsiz olarak hizmet vermektedir. 1 saat için 7 TL, 2 saat için 8 TL, 3 saat için ise 10 TL otopark ücreti alınmaktadır. Alışveriş merkezine toplu taşıma araçlarını kullanarak gelmek isteyen kişiler Bakırköy meydana kadar minibüs, otobüs veya metrobüsü kullanarak gelip Cumhuriyet Meydanı üzerinden yürüyerek kısa sürede alışveriş merkezine ulaşabilirler. Bakırköy’e gelmek için ise en yakın toplu taşıma durağı İncirli durağıdır.

İş Fırsatları

Capacity Alışveriş ve Yaşam merkezi içerisindeki mağazalar ve diğer firmalar çalışmayan ve iş arayan insanlara çok sayıda iş ilanı vererek çalışmaları için imkân sağlamaktadır. Özellikle alışveriş merkezi içerisindeki mağazaların vermiş oldukları iş ilanları iş arayan kişiler için oldukça caziptir. Mağazalar hem internet sayfalarındaki siteler üzerinde iş ilanı verirler, hem de camlarına A 4 kâğıdına bizimle çalışmak ister misiniz? diye ilan yapıştırırlar. Mağazalar hem uzun süreli aylık çalışmak için iş ilanı, hem de günlük ek iş ilanı vermektedir. Alışveriş merkezi içerisindeki mağazalar mevcut işi olan kişilere part time çalışmaları için ek iş ilanları vererek daha fazla gelir elde etmelerine de konum hazırlamaktadırlar.

Firmaların Aradığı Personel Kadroları

Alışveriş merkezindeki firmalar çalışmak isteyen insanlara çok sayıda sektörde iş ilanları vermektedirler. Günlük temizlikçi olarak, güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen arkadaşlar rahatlıkla iş arayan firmalara müracaatlarını yapabilirler. Mağazalar özellikle kadrolarında personel açığın kapatmak için değişik bölümlerde eleman aramaktadırlar. Mağazaların aramış olduğu bölümler stok sayım elemanları, reyon sorumluları ve elemanları, kasiyerler, mağaza sorumluları, mağaza müdür yardımcıları, temizlik elemanları, mağaza güvenlik elemanı gibi ilanlara çalışmak isteyen ve iş arayan arkadaşlar müracaat yapabilirler. Bu bölümlerde çalışmak isteyen arkadaşların daha önce mağazaların aradığı bölümlerde çalışmış olmaları ve tecrübe sahibi olmaları kendileri açısından daha rahat işe girmelerini sağlayacaktır.

Özgeçmişler İle Birlikte Başvuru İmkânı

Mağazaların eksik olan personel departmanlarında çalışmak isteyen arkadaşlar iyi bir özgeçmiş hazırlamaları ve müracaatlarını yaparken firmanın doldurması için vermiş olduğu formun yanına özgeçmişlerini de koyarak personel arayan firmanın dikkatini çekmeleri çok iyi olur. Bu şekilde işe girmeleri daha kolay olur. Daha önce çalıştığı yerleri ve referanslarıyla beraber eğer mümkünse telefon numaralarını da ekleyerek personel arayan firmalara verirlerse umduğundan daha kısa sürede işe alımı gerçekleşecektir. Sitemiz üzerinden çalışmak istediğiniz meslekteki iş ilanlarına müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=0185c

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e219d