0212 909 39 16

Canpark Ümraniye 248 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Ümraniye bölgesinin en kaliteli alışveriş merkezi olan Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi görkemli bir görünüme sahiptir. Oldukça geniş bir alanda hizmet sunan alışveriş merkezi bünyesinde dünyaca ünlü mağazalara ev sahipliği yapıyor. Geniş ve güler yüzlü personele sahip olan kaliteli alışveriş merkezi sıklıkla gerçekleştirdiği çeşitli kampanyalar sayesinde günden güne ziyaretçi kitlesini yükseltiyor. Kolay bir ulaşım olanağı da sunan Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi her bütçeye hitap eden fiyat tarifesi sunuyor. Bu sayede Ümraniye bölgesine yolunuz düştüğünde kaliteli alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi Kurumsal Kimliği

Günlük iş ilanları yer aldığı Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi yılların bilgi birikimlerine sahiptir. Bu sayede kurumsal kimlik üzerinden hizmet sunan devasa alışveriş merkezi uluslararası kalite standartlarına sahiptir. Bünyesinde çok sayıda kafe, restoran, sinema ve çeşitli eğlence merkezleri barındırıyor. Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi ve Yaşam Alanı muhteşem görünümü sayesinde huzur verici bir alışveriş süreci sunuyor. Kalitesi ile Ümraniye bölgesine eşsiz bir atmosfer sunan alışveriş merkezi ziyaretçilerine alışveriş aktivitesi haricinde kusursuz yaşam konforu da sunuyor. Hizmete sunulduğu tarihten itibaren ziyaretçilerine konser, fuar, gösteri gibi alanlarsa sosyal aktiviteler sunuyor. Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi aynı zamanda plazalara da oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Her iki İstanbul köprüsüne ise ortalama olarak 15 dakikalık mesafede yer alıyor. Bu sayede alışveriş merkezi İstanbul merkezi konumunda bulunduğundan pek çok semtler üzerinden zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor.

Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi Özellikleri

Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi birçok özelliklere ev sahipliği yapıyor. Güncel yüksek maaş tarifeli iş ilanı sunulan alışveriş merkezinde kusursuz otopark alanı, engellilere özel asansör, dinlenme salonu, oyun salonu, bebek emzirme salonu, güvenlik ve personel bölümü, sinema salonu, gösteri salonu, bowling salonu, mağazalar kısmı ve daha birçok farklı türden alanlar yer alıyor. Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi aynı zamanda eşsiz kampanyalara da imza atıyor. Bunlar arasında özellikle de son model otomobil kampanyası dikkat çekiyor. Alışveriş merkezi tarafından sunulan şartlar dâhilinde ziyaretçiler son model otomobil kazanma hakkına sahip olabiliyor.

Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi Ayrıcalıkları

Kaliteli ek iş ilanları için alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. Konforlu alanda yer alan Canpark Ümraniye alışveriş merkezi sunduğu çeşitli kampanyalar, geniş ürün kataloğu, zengin dünyaca ünlü mağazaları sayesinde ziyaretçilerine ayrıcalıklar sunuyor. Uluslararası statüde de yer alan Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi devasa ve ücretsiz otopark alanına da sahiptir. Bu sayede dilerseniz özel aracınız ile de Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi ile buluşabilirsiniz.

Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi 2019 İş İlanları

2019 yılında günlük ek iş seçmek istediğinizde Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi ile buluşabilirsiniz. Öğrenciler, ev hanımları, emekliler ve günlük olarak bolca boş vakti bulunanlara hitap eden Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi sayesinde yüksek maaşa sahip olabilirsiniz.

Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezinde Bulunan İş Fırsatları

Tercihiniz doğrultusunda Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde güvenlik elemanı, temizlik elemanı, reyon görevlisi, stok sayım görevlisi, danışman gibi alanlarda iş bulabilirsiniz. En iyi iş imkânlarının sunulduğu alışveriş merkezinde dilerseniz mesleki anlamda da işinizi icra edebilirsiniz. İş konusunda da destekler aktarıldığından Canpark Ümraniye Alışveriş Merkezi iş olanaklarından gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a2142

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=58a21