0212 909 39 16

Buyaka AVM 250 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Kalitenin tek adresi olan Buyaka AVM bünyesinde onlarca kaliteli mağazalar bulunduruyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde pek çok alışveriş gereksinimlerinize çözüm sunuyor. Buyaka Alışveriş Merkezi geniş ve eğitimli personeli ile yılların bilgi birikimlerine sahiptir. Bu sayede profesyonel alışveriş merkezinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Günlük iş ilanları yer alan devasa alışveriş merkezinden bu sayede pek çok iş fırsatlarına başvuru yapabilirsiniz. Alanında en iyi alışveriş merkezlerinden olan Buyaka Alışveriş Merkezi sayesinde uygun fiyat listesinden alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz.

Buyaka Alışveriş Merkezi Genel Özellikleri

Güler yüzlü personele ev sahipliği yapan Buyaka Alışveriş merkezi ek iş ilanı başvurusu yapabilirsiniz. Otopark görevlisi, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, reyon görevlisi, stok sayım görevlisi gibi iş alanında yerinizi alabilirsiniz. Buyaka Alışveriş Merkezi’nde kadın erkek ve çocuk ayakkabı mağazası, ev ürünleri mağazası, elektronik ve elektrik ürünleri mağazası giyim mağazası, zücaciye mağazası, sağlık, spor ve kozmetik mağazası gıda ürünleri mağazası, kafeteryalar ve daha birçok alanlarda kaliteli mağazalardan alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz.

Buyaka Alışveriş Merkezinde Sunulan Genel Hizmetleri

Geniş hizmet kataloğu sunan Buyana AVM bu sayede pek çok ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Kaliteli alışveriş merkezi ziyaretiniz boyunca banka ATM’lerinden, aile ve bebek bölümünden, engelli asansöründen, bisiklet ve motosiklet bölümünden, danışman ve güvenlik bölümünden, idari bölümden, kayıp odası bölümünden, mescit bölümünden, taksi ve otopark bölümünden, metro servisi bölümünden, oto yıkama bölümünden, e-şarj bölümünden, vale bölümünden, tekerlekli sandalye bölümünden ve Powerbank bölümünden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin en gözde alışveriş merkezlerinden olan Buyaka Alışveriş merkezi müşteri memnuniyeti dâhilinde hizmetler sunuyor. Bu sayede alışveriş merkezinden maksimum memnuniyet ile alışveriş yapabilirsiniz.

Buyaka Alışveriş Merkezi Ulaşım

İstanbul ilimizde yer alan Buyaka Alışveriş Merkezine bu sayede İstanbul genelinden kolayca ulaşabilirsiniz. Buyaka Alışveriş Merkezi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi- No-56 Tepeüstü – Ümraniye/İstanbul adresinden hizmet sunuyor. Buyaka Alışveriş Merkezine Taksim, Beyoğlu Mecidiyeköy, Beşiktaş, Güngören ve diğer semtlerden metrobüs, otobüs üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca alışveriş merkezine dilerseniz özel aracınız üzerinden de kolayca erişebilirsiniz. Buyaka Alışveriş merkezi otopark alanı ücretsiz olarak sunulduğundan özel aracınız ile de ziyarette bulunabilirsiniz.

Buyaka Alışveriş Merkezi Otopark Durumu

Kaliteli ek iş ilanları yer aldığı Buyaka Alışveriş Merkezi konforlu ve kaliteli otopark alanı ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Alışveriş merkezi otopark geniş otopark alanına sahip olmasının yanı sıra otopark alanında oto yıkama hizmeti de sunuyor. Bu sayede tercihiniz doğrultusunda alışverişinizi yaparken aracınızı oto yıkama bölümüne de teslim edebilirsiniz. Buyaka Alışveriş Merkezi otopark alanında sıkışma durumu söz konusu olmuyor. Bu sayede alışveriş çalışma saatleri boyunca dilediğiniz herhangi bir saatte aracınız ile ziyaret edebilirsiniz.

Buyaka Alışveriş Merkezi İş Fırsatları

İstanbul’da ikamet etmeniz durumunda Buyaka Alışveriş Merkezi günlük ek iş olanaklarına başvuru yapabilirsiniz. Pek çok öğrencilerin, ev hanımlarının ve serbest meslek sahiplerinin tercih ettiği lider alışveriş merkezinden günlük veya mesleki anlamda işlerde yer alabilirsiniz. Alışveriş merkezi bünyesinde temizlik işlerinde, güvenlik işlerinde, reyon görevlisi ve stok sayımı gibi pek çok iş alanlarında yer alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e44aa

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b7813