0212 909 39 16

Bulvar 216 AVM 247 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

 

İstanbul ilinin Asya yakasında Ataşehir ilçesinin Barbaros Mahallesi’nde bulunan Bulvar 216 AVM Özak Gayrimenkul tarafından yapılmış 46.000 metre kare inşaat ve 5.800 metre kare arsa alanı üzerine konumlandırılmıştır. 24 Kasım 2014 yılında açılmıştır. Farklı bir mimari işçilik yapılarak Ataşehir’in merkezi bir konumunda bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin yapılması civar kesimlerde oturan insanların evlerine de değer katmıştır. Konum olarak Ataşehir’in en güzel yerine yapılmıştır. Açılışına Anadolu Ateşi ve  Ayhan Sicimoğlu iştirak etmiştir.

Özellikleri

Bulvar 216 Alışveriş ve Yaşam Merkezi geleneksel alışveriş mantığı dışında tasarlanmıştır. Restoranları, otoparkı, aktivite alanları, kafeleri, sinema salonu, hipermarketi, çocuk eğlence alanları, mescidi, 30 taneden fazla ofisi ve 35 tane mağazası gibi başlıca hizmetleri bulunmaktadır. Bulvar 216 Alışveriş Merkezi şehrin en cazip noktasında hayatı çok sevdirecek özelliklere sahip bir iş ve alışveriş ve lezzet dünyası oluşturmak amacı ile kurulmuştur. Alaşehir’in kalbi sayılacak yerde bulunmaktadır. Birçok ünlü markaları barındıran mağazaları bulunmaktadır. Alışveriş merkezi ziyaretçilerine kapılarını haftanın yedi günü sabah saat 10.00’da açıp akşam saat 02.00’da ziyaretçilerine kapılarını kapatmaktadır.

Ulaşımı

Bulvar 216 AVM’ye ister kendi özel aracınızla, isterseniz de otobüs, metro, minibüs gibi toplu taşıma araçlarını da kullanarak gelebilirsiniz. Yaklaşık olarak 600 araç kapasitesi bulunan ve 3 kattan oluşan katlı otoparkından ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Gelen müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmiş giriş bilet verme ünitesi ile çıkış bilet verme ünitesi ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Otoparkın 2 tane girişi ve 2 tane çıkışı bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla alışveriş merkezini ziyaret etmek isterseniz 13, 16M ve 21B hatlı otobüsleri kullanarak gelebilirsiniz. Metro ile gelmek isterseniz M4 ve M5 hattını kullanabilirsiniz. Dolmuşla gelmek isterseniz Taksim – Ataşehir ve Üsküdar – Ferhatpaşa minibüslerini kullanabilirsiniz.

İş Fırsatları

Alışveriş merkezi bünyesinde çok sayıda güvenlik personeli, vale ve temizlik elemanı bulunmaktadır. Alışveriş merkezinde bulunan yerli ve yabancı mağazalar iş ilanı vererek elemen alımını devam ettirmektedir. Farklı departmanlara iş ilanları veren mağazalar genellikle stok sayım elemanı, kasiyer, temizlik elemanı, depo sorumlusu, reyon sorumlusu gibi görevlerde eleman arayışları olmaktadır. Bazı mağazalar ise camlarına günlük ek iş  adıyla ilan yapıştırmakta ve çalışmak isteyenleri bilgilendirmektedir. Mağazalar bu şekilde ilan verdiği gibi internet üzerinden de part time olarak sadece hafta sonu çalışmak isteyenler için ek iş ilanları vermektedirler. İşe ihtiyacı olan ve çalışmak isteyen kişiler mağazaların vermiş olduğu iş ilanlarına rahatlıkla ulaşabilir ve müracaat edebilirler.

CV Detayları

Mağazaların vermiş olduğu ilanlarda çalışmak isteyen insanların iyi bir özgeçmiş oluşturmaları kendileri için çok iyi olacaktır. CV oluştururken vesikalık çekilmiş bir resim koymaları ve ismini belli eden mail adresi oluşturmaları önemli kriterler arasında gelir. Daha önce çalışmış olduğu yerlerin referanslarını belirtirken kesinlikle yalan ve çelişkili bir beyanda bulunmaması gerekmektedir. Aksi durumunda işe alımı mümkün olmayacaktır. Her zaman açık ve net olmalıdır. Daha önce çalışmış olduğu yerdeki amirinin ismini ve firmanın ismini telefon numarası ile beraber işverene sunması, yeteneklerini yazması ve görüşme esnasında ise kıyafete önem gösterip başvurusunu bu şekilde yapması işveren tarafından kendisine geri dönüş zamanını hızlandıracak ve işe giriş süreci gerçekleşecektir. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz iş ilanlarına müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4e6a8

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=252c9