0212 909 39 16

Bomonti Park AVM 220 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Şişli ilçesinin Bomonti lokasyonunda bulunan Bomonti Park AVM ilk ve tek butik alışveriş merkezi özelliği taşımaktadır. Bomonti Park Alışveriş merkezinde devamlı olarak etkinlikler yapılmaktadır. Spor, sanat, eğlence ve alışveriş mekânının olmasının yanında ziyaretçilerine çok kaliteli kafeleriyle hizmet vermektedir. Aileler birlikte vakitlerini geçirip kendilerine gerekli olan ihtiyaçlarını alışveriş yaparak karşılayabilecekleri gibi, sağlıklı bir yaşam için spor salonu imkânından yararlanabilir, çocuklara özgü müzikal tiyatro gösterileriyle çocuklarının hem eğlenmesini, hem de tiyatroyu sevmelerini sağlayabilirler. Bomonti Park Alışveriş merkezinde resim, müzik, tiyatro ve değişik kültür ve sanat dallarında kurslar verilmektedir.

Ulaşım

Bomonti Park AVM’yi ziyaret etmek isteyen insanlar genellikle kendi arabalarının haricinde otobüs, ve metro gibi toplu taşımayı kullanabilirler. Kendi arabasıyla gelen ziyaretçiler otopark alanlarından yararlanabilirler. Alışveriş merkezinin otoparkı 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde sizlere 1,5 saat ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Avrupa yakasından alışveriş merkezini ziyaret etmek isteyen insanlar metroyu kullanıp Osmanbey durağında indikten sonra Ergenekon Caddesi üzerinden yürüyerek, Bomonti yönüne yürüdükten sonra, Feriköy’deki PTT’yi geçerek ulaşım sağlayabilirler. Kendi aracı ile gelmek isteyen ziyaretçiler ise Şişli / Halaskargazi Caddesi üzerinden gelerek, Osmanbey metrosunun çıkışının bulunduğu yerdeki Rumeli Çıkışı kavşağından ilerleyerek sağ taraftan Bomonti yönüne ilerleyip, Şişli Belediyesi Sağlık Müdürlüğünü geçip Ergenekon caddesi üzerinden Bomonti yönüne araçlarıyla gelebilirler.

İş Fırsatları

Bomonti Park AVM içerisinde bulunan mağazalar ve diğer faaliyette olan firmalar çalışmak isteyen insanlara iş ilanları  yayınlayarak çalışmalarına zemin hazırlamaktadır. Alışveriş merkezinin içerisinde bulunan mağazalar kendi kadrolarına katmak için iş ilanı verip personel aramaktadırlar. Butik alışveriş merkezi özelliğini taşıyan Bomonti Park normal bir işi olan insanların ekstra gelir sağlamaları için part time ek iş ilanları ve günlük ek iş ilanı vererek hem kendi personel açıklarını kapatıp, hem de ek gelir sağlamak isteyen insanlara bir olanak ve fırsat sağlıyor. Alışveriş merkezinin kendi bünyesinde çalışan güvenlik görevlisi personelleri, günlük temizlikçi personeller ve diğer görevlerde hizmet eden insanlar bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin içerisinde bulunan ve personel açığı olan ithal ve yerli mağazalar değişik hizmet dallarında elemanlar aramaktadırlar. Mağazaların eleman açığı bulunan kadrolarının başında stok sayım personelleri, mağaza reyon sorumluları, kasiyerler, mağaza müdür yardımcıları gelmektedir. Mağazaların bünyesinde çalışmak isteyen arkadaşlar mağazaların vermiş olduğu iş ilanlarına müracaat edebilirler.

Başvuru Şartları ve Yöntemleri

Mağazaların iş ilanlarına müracaat etmek ve çalışmak isteyen arkadaşlar kendilerini iyi ifade ettiğini düşündüğü iyi bir özgeçmiş hazırlayarak başvuru yapmaları kendileri için oldukça iyi olacaktır. Çalışmak isteyen insanların işe girebilmeleri ve firmaların dikkatini çekmek için iyi bir Cv hazırlamaları gerekmektedir. Cv’lerini hazırlarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalara dikkat etmeleri gerekir. Daha önce çalışmış oldukları yerleri tarih sırasına göre çıkış nedenini belirterek ve eski çalışmış olduğu yerdeki bir amirini referans olarak belirtmesi firmaların hem dikkatini çeker, hem de sizin daha önce çalıştığınız yerden sorunlu olarak ayrılmadığınıza dair bir güven oluşturmuş olur. Bu sizin işe girmenize çok yardım eder ve kısa sürede mağaza tarafından işe alımınız gerçekleşir. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve yapmak istediğiniz meslekteki iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c65b7

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b9398