0212 909 39 16

BlackOut AVM 291 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Şişli ilçesinde bulunan BlackOut Şişli Alışveriş merkezi 2009 yılında açılmıştır. Bu alışveriş merkezinin bir özelliği butik alışveriş merkezi olmasıdır. İçerisinde yaklaşık 35 taneye yakın mağaza bulunan alışveriş merkezi özellikle sanatsever ziyaretçiler tarafından oldukça yoğun bir şekilde misafir etmektedir. Bunun en büyük faktörü ise alışveriş merkezi içerisinde bulunan iki adet tiyatro salonunun olması ve ‘Anadolu Ateşi Dans Grubu’nun eğitim okulunun bulunmasıdır. Alışveriş merkezi sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’de kapanmaktadır. Alışveriş merkezinin içerisinde konferans salonu, sinema ve tiyatronun haricinde kafe restoranlar bulunmaktadır. Çok büyük bir alışveriş merkezi değildir.

Ulaşım

BlackOut Şişli Alışveriş Merkezi konum olarak Şişli’nin cadde üzerinde Abide-i Hürriyet Caddesinde bulunmaktadır. Avrupa yakasında yaşayan insanlar kendi özel araçlarıyla gelebilecekleri gibi otobüs ve metro gibi toplu taşıma araçlarını da kullanarak gelebilirler. Kendi aracı ile gelen ziyaretçiler için otoparkı bulunmaktadır. Toplam 2 kat olan otopark hem açık, hem de kapalı olarak gelen ziyaretçilere hizmet vermektedir. Açık otopark yaklaşık 300-350 araç, kapalı otopark ise 780-800 araç kapasitesine sahiptir. Toplu taşıma ile alışveriş merkezine gelmek isteyen ziyaretçiler 30A, 54ÖR, 46T otobüslerine, M2 Hacı Osman – Yenikapı metro istasyonunu kullanıp ve Şişli-Osmanbey durağında inip yürüme mesafesi ile alışveriş merkezine gelebilirler.

İş Fırsatları

BlackOut Şişli Alışveriş merkezine sadece yemek, gezmek ve sanatsal faaliyetleri izlemenin dışında iş fırsatlarından haberdar olmak isteyen ve çalışmak isteyen kişiler tarafından da ziyaret edilebilir. Çünkü alışveriş merkezi içerisindeki mağazalar çalışmak isteyen insanlara günlük ek iş  gibi iş ilanları vererek kendilerine bir fırsat sunmaktadır. Mağazalar iş ilanı verirken çalıştırmak istediği personele kriterlerini  vermiş olduğu ilanda belirtmektedir. Ayrıyeten alışveriş merkezi içerisindeki sanatsal ve kültürel aktivite sunan yerler hali hazırda çalışan ve daha fazla gelir elde etmek isteyen kişilerin çalışmasına fırsat sunarak kendilerine ek iş ilanları sunarak fayda sağlamaktadırlar. Alışveriş merkezi içerisinde değişik hizmetlerde çalışan arkadaşlar bulunmaktadır. Güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi gibi işlerde çalışan arkadaşlar bulunmaktadır.

İşletmelerin Departmanlarında Sunulan İş Fırsatları

Ayrıyeten alışveriş merkezi içerisinde mağazalar kendi bünyelerinin bazı departmanlarına eleman alımını devam ettirmektedirler. Kasiyer, stok sayımı elemanları, depo elemanları, reyon sorumlusu, sinema kantin elemanı gibi departmanlar bunlardan sadece bazılarıdır. İşe ihtiyacı olan ve mağazaların aramış olduğu departmanlarda çalışmak isteyen arkadaşlar bu iş ilanlarına başvuru yapabilirler ve çalışabilirler. Çalışmak isteyen ve işe ihtiyacı olan arkadaşlar kendilerini iyi ifade ettiğine inandığı iyi bir özgeçmiş oluşturarak ilgili firmalara iş müracaatında bulunabilirler. Cv’lerini hazırlarken bazı kriterlere dikkat etmeleri gerekmektedir.

CV ile Başvurarak İş Sahibi Olma İmkanı

Bu kriterlerin başında daha önce çalışmış olduğu yerleri CV’lerinde bağlı bulunduğu amirlerinin isimlerini ve iletişim bilgilerini yazarak belirtmeleri firmaların kendilerini daha hızlı işe almaları açısından bir fayda sağlayacaktır. Bu şekilde bir cv oluşturmak firmanın güvenini kazanmasına olanak sağlayacaktır. Çünkü eleman çalıştırmak isteyen firmalar işe alacakları kişinin daha önceki çalıştığı yerdeki referansını dikkate alıp her hangi bir sorun yaşamadan ayrıldığının güvenini sağlamak için araştırma yapmayı tercih etmektedir. Bu işe alım yapacak firma için önemli bir kriterdir. Sitemiz üzerinden çalışmayı istediğiniz ilgili iş ilanlarına müracaatta bulunabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6fb4b

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d5b9b