0212 909 39 16

BİLGİNET AKADEMİ 390 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

Eğitim sürekli ve toplumsal açıdan son derece önemli olduğu için birçok kurum, kuram ile doğrudan ilişki içerisindedir. Eğitim sadece okulda alınan bir etkinlik değildir… Formal ve informal boyutta alınan, ailede başlayıp ölüme kadar devam eden bir süreçtir. Bu bilinçle hareket eden Bilginet Akademi, toplumu ve toplumu oluşturan diğer bireylerin değişim, gelişim ve öğrenme ihtiyaçlarını gidermede yol arkadaşlığını kendisine görev edinmiş, MEB onaylı uzaktan öğretim kursu veren, Uluslararası Akreditasyon kurumları ( IAF, IAS, CARDCERT, ISO ) tarafından eğitim kalitesini ISO 9001 belgesi ile tescillemiş ve bu tescilin gerçekliğini Türkiye Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından onaylatmış, lisanslı bir eğitim kurumudur.

Bilginet Akademi, alanında profesyonel ve yetkin kişiler tarafından kurulmuş olan, “Eğitim ve Eğitmenlerin Kalitesi” ilkesiyle yola çıkmış, sertifikasyon için geçerli olan eğitimleri, uluslararası standartlarda verilmesini sağlayan kurumlar ile işbirliği yaparak, değişen dünya koşullarında topluma liderlik yapabilecek, insani değerlere saygılı bireyler yetiştirmeyi, bilgiyi paylaşarak toplumun yaşam boyu eğitim ve gelişme sürecine katkıda bulunmayı hedef edinmiş yeni nesil bir eğitim platformudur.

Tüm kuruluşlar, belirledikleri vizyonlar doğrultusunda yola çıkar ve ilerler. Bilginet Akademi ailesi olarak yola çıkış vizyonlarımızdan en önemlisi bilgilerin gizliliğidir. Günümüzde kuruluşlar hem kendi hem de bağlı oldukları yasal ve sözleşmelerden kaynaklı; işledikleri, sakladıkları ve yönettikleri bilgi ve bilgi varlıklarının gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini korumak zorundadırlar. Bu nedenle Bilginet Akademi, müşteri bilgilerinin gizliliği ve güvenliğini ISO 27001 belgesi ile onaylatmış öncü bir kuruluştur.

Bu vizyonlardan kesinlikle taviz verilmeyecek olan diğer madde ise müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin temel kuralı, müşteri gözü ile bakmaktır. Müşterinin gözünden bakmak, tüm süreçleri müşteri odaklı hale getirmektedir. Her profesyonel kurum, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya çalışır. Bunun yegâne nedeni ise; sadakattir. Müşterinin hizmet beklentisi ile aldığı hizmeti algılaması arasında her zaman farklılık olabilir. Bu farklılığın giderilmesi ise hizmeti sunan kuruluşun sorumluluğudur. Dolayısıyla Bilginet Akademi; tüm bu sorumlulukların farkındalığıyla, müşteri memnuniyetine karşı olan tutumunu ISO 10002 belgesi ile tasdik etmiştir.

Bilginet Akademi; kurulduğu ilk günden itibaren geleneksel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, aydın, mutlu bireyler yetiştirmeyi, dünya görüşü olan, yeni bilgilere açık, öğrenmeyi, araştırmayı seven, kendisinin farkında, yeteneklerini bilen, kendine ve diğer insanlara yardımcı, yararlı ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi misyon edinmiştir.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=18fb6

BİLGİNET AKADEMİ has posted 4 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 4 Jobs
  • Kategori Eğitim
  • Lokasyon Bursa
  • Adres Üçevler Mah. 70. Sok. İbrahim Yazıcı Plaza1 No: 1/24 Nilüfer/ Bursa
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=3bd25