0212 909 39 16

Beylikdüzü Marmara Park Avm 250 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Türkiye’nin ilk uzay temalı AVM olan Marmara Park 100.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. Otopark kapasitesi 4000 araç olarak yer almaktadır. 17 Ekim 2012 tarihinde faaliyete başlamış olan AVM içerisinde birçok marka müşterilerine hizmet etmektedir. Gün içerisinde birçok ziyaretçisi olan AVM’nin iç tasarımı da oldukça zengindir. Beylikdüzü Marmara Park AVM içerisinde bebek bakım odası, Wifi alanı, çocuk oyun alanı ve tekerlekli sandalye hizmeti bulunuyor. Beylikdüzü’nde merkezi bir konumda yer alması ulaşımın da rahat olmasına avantaj sağlıyor. İçerisinde yer alan markalarda sundukları kampanya ve içeriklerle müşterilerine fırsatları sunuyor.

Marmara Park AVM İş İlanları

İş arayışı içerisinde olanlar Beylikdüzü iş ilanları başvurusu yapabilirler. Bu ilanlar daha çok Marmara Park AVM tarafından size sunulur. Düzenli ve istikrarlı bir işe sahip olmak isterseniz yayınlanan ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca ulaşımın daha rahat olması size avantaj sağlayacaktır. Metrobüs bu noktadan geçtiği için herhangi bir sorun olmadan ulaşım sağlayabilirsiniz. İş ilanları içerisinde markaların aradığı kasiyer, müşteri hizmetleri gibi ilanlarda bulunuyor. Ayrıca AVM kapsamı içerisinde çalışacak güvenlik ve temizlikçilerde arananlar arasında yer alıyor. Avm de çalışmak oldukça rahat olduğu gibi yeni insan tanıma avantajını da size sunar. Bu da daha zevkli bir çalışma ortamının oluşmasına yardımcı olacaktır.

Marmara Park AVM Çalışma Koşulları

İş ilanları düzenli olarak yayınlanmaktadır. Bu ilanlar içerisinden size uygun olanları seçebilir ve hemen başvuru yapabilirsiniz. Çalışma koşulları da oldukça yeterlidir. Bundan dolayı sizde bu alanda çalışmayı tercih ederek en iyi sonucu alabilirsiniz. Mağazalarda kasiyer veya reyon elamanı arayışı oldukça yüksektir. İnsani ilişkileri yüksek olan kişiler bu tarz işlerde rahat bir şekilde çalışabilir. Ayrıca mezuniyet şartı da aranmıyor. Bu da iş bulmanızı daha üst seviyeye taşıyor. Ulaşımın rahat olması sayesinde sizde sorunsuz bir şekilde çalışabilir ve en iyi sonucu elde edebilirsiniz. İş ilanı için sayfamızı düzenli bir şekilde takip edebilir ve size uygun olan ilanları görüntüleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=597ce

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=2ebc5